PDA

View Full Version : Galaxy S Player 4.2



RageAgainstTheMachine
11-28-2012, 19:15
Чудя се дали да си взема за Коледа - http://get.bg/product_info.php?products_id=102403. Знам, че не може да се говори през него, но имам вече телефон през, който да говоря пък и за парите си е много по-добър от мобилните устройства на тази цена. Мнения ? Някой, да го е разцъквал, ползвал и т.н. Ще се радвам на всякакви отзиви.

Nam3less3
11-28-2012, 19:37
За тая цена хич не е зле, е май не е с мощен хардуер и не става за app player(т.е. постоянно да теглиш и да го пришпорваш с много програми, игри, живи тапети и т.н. няма да лети, е ако чипсета му е същия като на galaxy s i9000 е яко), ако имаш малък стабилен телефон през който да говориш и имаш 200 лв го зимай
Мен това винаги ми е било резервния вариант, ако остана без смартфон за 250 лв да си взема това(има gps и въобще почти всичко необходимо), и за 20 лв някой апарат за говорене.
Ако имаше 5мп hd камера щеше да е идеалното устройство.

RageAgainstTheMachine
11-29-2012, 04:09
За тая цена хич не е зле, е май не е с мощен хардуер и не става за app player(т.е. постоянно да теглиш и да го пришпорваш с много програми, игри, живи тапети и т.н. няма да лети, е ако чипсета му е същия като на galaxy s i9000 е яко), ако имаш малък стабилен телефон през който да говориш и имаш 200 лв го зимай
Мен това винаги ми е било резервния вариант, ако остана без смартфон за 250 лв да си взема това(има gps и въобще почти всичко необходимо), и за 20 лв някой апарат за говорене.
Ако имаше 5мп hd камера щеше да е идеалното устройство.

Точно, сега съм намерил една от тея неразрушимите нокии - батерията 2 седмици твърдо. На това батерията му трае 3 дена като го цъкаш. Гледах в Youtube gaming-а как върви, на 3D-тата малко се запъва. Камерата ме притеснява, без този автофокус снимане на документи и т.н трябва да го правя с друго устройство, ама ще видим. Сигурно ще го взема :D