PDA

View Full Version : Уиндоус 7 ! - проблем



Lo0RrKaA
12-01-2012, 17:59
Здравейте , проблема е следния : Ония ден ми преинсталираха компа и ми сложиха Уиндоус 7. Принципно за първи път съм с него и нямам опит. Та по навик си сложих Flextype. Но проблема е че като си пусна някой филм и субтитрити са ми на "джингитайски" език. Ако някой знае как да ги оправя, моля да напише как!

Anonys
12-01-2012, 18:01
:D .. Теглиш Pack ot microsoft.com за windows 7 proffessional 32/64 bits. След това стартираш start->run->cmd натискаш (SHIFT+CTRL+ENTER)
пишеш: dism /online /add-package /packagepath:d:\langpacks\bg-bg\lp.cab
като пътят след : /packagepath:..... е мястото, където си сложил бг пака и трябва да е точно написано. За да успееш да въведеш тази команда трябва задължително CMD да е под Административни права (затова вместо Enter се натиска SHIFT CTRL ENTER)
След като го инсталираш трябва да влезеш start->run->regedit
Намираш: HKEY_LOCAL_MACHINEюSYSTEM\CurrentControl Set\Control\MUI\UILanguages\en-US
и го изтриваш, така че в \UILanguages да остане само bg-bg и всичко е ТИП-ТОП след като рестартираш. Успех (Това е упътване за БГ Пак, за др езици е абсолютно същото просто сменяте бг-бг със съответния език...)

anonymous908491
12-01-2012, 21:23
По навик слагаш тая простотия Flextype, а често ли се навеждаш пред непознати ?
Сега вземи преинсталирай, защото е много вероятно ОС да ти се е прецакала.

Lo0RrKaA
12-01-2012, 22:20
Anonys благодаря :) Оправиха ми се субтитрите :) papugai - еее човек да иска помощ и го нападат веднага ... баси и хората :X :X