PDA

View Full Version : Срамувам се от себе си..!



anonim4etoyyy
12-10-2012, 20:42
Нормално ли е всички мои приятелки да имат големи гърди а само аз дори и бюстие да не мога да сложа? Моля Ви пu посаветвайте ме какво да правя, чувствам се ужасно когато всички около мен имат гърди а само аз нямам.. Какво да направя за да порастат по-бързо???

rusoto_baby_f
12-10-2012, 21:05
Няма такъв трик да ги накараш да пораснат.
Ще пораснат когато организма ти започне да се развива.
Всичко с времето си.
ПС.На колко си?

rubby179
12-11-2012, 08:29
За съжаление не всички хора са еднакви. Не се притеснявай, всичко с времето си.

marilyn
12-11-2012, 09:18
На колко си? Не можеш да направиш нищо за да ти пораснат. И не се комплексирай, сигурно имаш други предимства и размера на бюста не е единственото важно във визията ти.

Mladenoff
12-11-2012, 09:26
Та ти тепърва влизаш в пубертета, за къде си се разбързала ? Вече ми е смешно как 12-13-годишни лапетии са се разтревожили за размерите на гърдите си, пениса си и т.н. Нямате ли домашни да правите ?

magi_dark
12-11-2012, 12:24
Та ти тепърва влизаш в пубертета, за къде си се разбързала ? Вече ми е смешно как 12-13-годишни лапетии са се разтревожили за размерите на гърдите си, пениса си и т.н. Нямате ли домашни да правите ?

Когато бях на 12 и аз нямах гърди,а сега съм с обиколка 90,няма от какво да се притесняваш,ще пораснат...... Малка си,вместо да се притесняваш за гърди залягай над уроците....

strawberry88
12-11-2012, 12:30
В профила ти пише, че си на 12.Ако наистина си на толкова това, че нямаш огромни гърди не е шок. :? :D

magneticfields
12-11-2012, 13:21
Уффф! На 13 вече се притеснява за гърдите си. Егати! Какво не приличаш достатъчно на Андреа ли, или Преслава и т.н. Егати поколението дет сте-на 12 вече пушите, пиете, слагате си по сто тона грим и се обличате като за 3-ти километър на автомагистрала Тракия. След няколко години ще ти пораснат гърдите. А ако още не са станали кат на Андреа има и силикон. Айде сега върви да си пишеш домашните и не ни занимавай с глупости!

.Wonder
12-11-2012, 13:49
Размерът на бюста ти не бива да те кара да се срамуваш от себе си. Бъди горда, каквато си. Така или иначе не би могла да повлияеш по никакъв естествен начин на растежа им.
Ако щом пораснеш, все още искаш да имаш по-големи гърди, но вече си наясно с желанията си, може да се допиташ до мнението на пластичен хирург.

HollyGolightly
12-12-2012, 00:42
Не е нормално да се срамуваш от себе си, независимо колко са ти големи гърдите. Спри да гледаш другите и да се сравняваш с тях, хората са различни и се развиват по различен начин. И не , няма начин да ги накараш да порастнат, виж майка си и баба си, ако те не са с големи, вероятността твоите да станат е много малка. И за къде си се разбързала на 12-13?

marilyn
12-12-2012, 09:25
Не е нормално да се срамуваш от себе си, независимо колко са ти големи гърдите. Спри да гледаш другите и да се сравняваш с тях, хората са различни и се развиват по различен начин. И не , няма начин да ги накараш да порастнат, виж майка си и баба си, ако те не са с големи, вероятността твоите да станат е много малка. И за къде си се разбързала на 12-13?

Че на 12-13 се е разбързала е много вярно, авторке, не ти трябват гърди на тия години.

Но иначе, не е толкова сигурно, че ако майка й и баба й не са надарени и тя няма да е. Индивидуално е това.. аз съм явен пример. Мама е изключително плоска, а аз съм си много добре даже. Така че, авторке, изчакай, ще ти пораснат!

~The Smile~
12-16-2012, 17:48
Егати поколението дет сте-на 12 вече пушите, пиете, слагате си по сто тона грим и се обличате като за 3-ти километър на автомагистрала Тракия.

Подкрепям! Тва за грима,за облеклото и за пушенето е точно така за съученичките ми-спирала,носят дрехи не като за училище,а като за дискотека!
И момчетата се вписват в активните пушачи..пфф..само аз и още петима души от класа ми не пушим,щото се разумни! А тия без акъл се крият в тоалетните и пушат електронни цигари.. Божкелеей...
А към авторката: какво си се разбързала? Чакай,има време! Ти първо влез в пубертета ,па после ще се развият гърдите ти.

druzilla
12-16-2012, 18:04
Не се комплексирай.Дори и да нямаш големи гърди,какво от това?Не е повод да се срамуваш от себе си! :) Ще пораснат,когато му е времето.До тогава,ако ти е толкова голям проблем - има сутиени с подплънки. ;)

Muaythaifighter
12-16-2012, 18:52
Нормално ли е всички мои приятелки да имат големи гърди а само аз дори и бюстие да не мога да сложа? Моля Ви пu посаветвайте ме какво да правя, чувствам се ужасно когато всички около мен имат гърди а само аз нямам.. Какво да направя за да порастат по-бързо???

дигай на лежанката и пий анаполон

EternalDream
12-17-2012, 16:10
Имаш много време да пораснат. Ако в родата ти има по-големи, и твоите такива ще станат, няма къде да идеш.
Пък ако не - има много красиви жени с малки гърди.

marrcandy
12-17-2012, 16:19
Споко аз и чашка А не мога да напълна и не ми пука а съм на 18, мойте нема да пораснат ама за тебе има надежда!!!