PDA

View Full Version : HELP



sladkabebova
12-12-2012, 15:58
Dobur Vecher.
Izvinqvam se,che ne pisha na kirilica,no nqmam vuzmojnost.
Imam problem i ne namiram reshenie.Ot okolo mesec sum v nqkakva depresiq moje bi i az ne znam tochno.Postoqnno si merq pulsa i si mislq ili,che e prekaleno nisuk ili,che e prekaleno burz.Napravih si pulna kruvna kartina i imam mnogo leka anemiq (zasegnato mi e zamo jelqzoto i to e mnogo malko pod normite).Tazi sedmica si pravih pulna kruvna otnovo i pokazatelite mi veche sa dobri.Lekarqt mi kaza,che sum napulno zdrava,no az sum si vuobrazila,che ne e taka.Postoqnno mislq nqkakvi gluposti,che ne mi se umira,che shte umra i zapochvam da se zadushavam prosto ne mi dostiga vuzduh.Dnes hodih na konsultaciq i lekarkata mi dade antidepresanti.Ne iskam da gi piq zashtoto shte naistina shte otkacha.Molq vi za nqkakuv suvet naistina speshno e..

SHPAIdURmeN
12-13-2012, 21:07
Спри да си внушаваш разни работи и ще се оправиш.

Гарантирам ти го. ;)

besso
12-14-2012, 13:22
Това се нарича хипохондрия - прекален страх от болести. Всъщност е просто едно внушение. Как се "лекува" (това не е болест) - разговор с психолог би ти помогнал :) Или просто прочети за хипохондрията в нета :) Задуха също е внушение, свързано с прекаления ти страх и стрес. Антидепресантите не са най-удачното, защото те успкояват, но когато ги спреш проблемите ти могат да се появят пак. Необходимо е промяна в мисленето ти, което предизвиква стреса и страховете ти.
Успех! :)
От кой град си и на колко си години?

npp
12-14-2012, 13:37
при такива симптоми е много важно ако четеш книги за или практикуваш някакъв окултизъм (например йога, медитация или сатанизъм) да спреш да го правиш, или ако се срещаш с окултисти или последователи на някаква религия да престанеш да се срещаш с тях, а ако самата ти си последовател на някакво вероизповедание или вярваш в нещо такова, е добре да се знае точно коя е или в какво?!, така ще може да се определи откъде по-точно произхожда проблема

besso
12-14-2012, 18:24
Йогата и медитацията не са окултизъм, а методи да постигане на вътрешен мир. Нямат нищо общо с религии и богове.