PDA

View Full Version : Противозачатачни



magi_dark
12-15-2012, 08:31
Здравейте,преди седмица ми предписаха противозачатачни Джаз,но стрничните ефекти описани в листовката ме побъркват...... Въпросат ми е,някоя от вас пила ли е Джаз и имала ли някакви станични ефекти от него,като напълняване,липса на желание за секс,промени в настроението,непрекъснато кървене и тн.... Предписаха ми Джаз,заради много болезнена менструация......Мерси предварително

SisiStrange
12-15-2012, 09:24
Винаги има някакви странични реакции. Моя приятелка и предписаха Джаз и наистина понапълня. Аз пиех Жанин и имах егати и проблемите с настроенията, бях като в постоянен ПМС, не ми идваше по 3 месеца и тн. При положение, че не са ти предписани като контрацептив, а като решение на проблема с менструацията, може и по-скоро да ти вкарат нещата в ред. Поне аз мога да призная, че когато ми дойдеше, никак не болеше и траеше кратко.

magi_dark
12-15-2012, 09:38
Винаги има някакви странични реакции. Моя приятелка и предписаха Джаз и наистина понапълня. Аз пиех Жанин и имах егати и проблемите с настроенията, бях като в постоянен ПМС, не ми идваше по 3 месеца и тн. При положение, че не са ти предписани като контрацептив, а като решение на проблема с менструацията, може и по-скоро да ти вкарат нещата в ред. Поне аз мога да призная, че когато ми дойдеше, никак не болеше и траеше кратко.

Преди години пиех Логест,и от тях качих 10 килца! Знам че болката изчезва,проблема е да не кача пак 10 килца и да не убия гаджето с постоянния ПМС!!!! Мерси за информацията все пак

SisiStrange
12-15-2012, 09:49
Различните противозачатъчни са с различен състав на хормони и не се знае дали ще стане същото. На теб как ти ги изписаха? Пуснаха ли ти изследвания?

magi_dark
12-15-2012, 11:57
Ходих на гинеколог,обясних и за какво ги искам,прегледа ме,пусна ми изследвания и ми предписа Джаз,защото бил един от най-новите и най-изчистени препарати в момента! Аз обаче нещо се филмирах,като прочетах листовката :(!!!! Ясно ми е че при всеки е различно,просто искам мнението на накой,който го е пил!!!!!

ALetterFromTheSky
12-16-2012, 08:13
Аз съм го пила и нямах странични ефекти нз