PDA

View Full Version : Помогнете



haxahu
12-18-2012, 19:31
Здравейте!
Значи пуших цигари около 6-7 месеца по 5-10 на ден(като имаше периоди от няколко дена или по една седмица,през които не съм пушил) и марихуана около 20 пъти в повечето случаи 10ка и въртяхме по трима или петима (когато тревата беше повече)Общо взето пушене и пиене, характерните тийнейджърски изцепки.Марихуаната почти всеки път беше различна.Не ме питайте защо ми трябваше да го правя и аз не знам, изглежда попаднах в неподходяща за мен среда, но сам съм си виновен.Забелязах, че тестисите ми станаха ДОСТА по-малки, кожата на скротума стана по-суха и стегната,понякога усещах и все още усещам много неприятно щипане и стягане,което води до голям дискомфорт, количеството на спермата намаля ЗНАЧИТЕЛНО, стана по-течна и безцветна със странен мирис.Характерния мирис на сперма изчезна, незнам дали ще ме разберете за какво ви говоря, но не се сещам по какъв друг начин да ви обясня.Урината също мирише странно.Сутрешна ерекция получавам доста рядко и в повечето случаи непълна.Като цяло до състояние на ерекция достигам доста по-трудно.На 16 години съм и този проблем доста ме притеснява.Вече повече от 6 месеца спрях цигарите и тревата.Подобрение има ,но не е това,което очаквах.Други наркотични средства освен марихуана не съм употребявал.След като спрях чух, че я пръскат с какви ли не глупости за да стане по-силна и да се купува и никак не се зарадвах.Реших да споделя, може би някой от вас също се е сблъсквал с този пробем.Познавам много хора които пушат цигари и трева.Като цяло темата е доста неприятна за говорене.Преди всичко си работеше без проблем.Чел съм за какви ли не хапчета и глупости за увеличаване на потентността, увеличаване на количеството на сперматозоиди,подобряване на качеството... от които най-голямо доверие ми вдъхва Трибестана.Чел съм и че приемането на витамин C и Цинк е много важно.Обмислям варианта да си направя спермограма.Незнам дали трябва да посетя и уролог.Какво бихте ме посъветвали вие?Знаете ли за някакви качествени натурални витамини...?Последното, което искам е да увреждам оплодителната си способност допълнително.Моля Ви, приемете проблема ми насериозно, ще ви бъда изключително благодарен, ако ми помогнете :)

babatigosho
12-18-2012, 20:09
Аз ще те посъветвам да отидеш на доктор, ако намериш пари директно на специалист вместо на личен, и там да не влизаш директно с цигарите и тревите, ами да пообясниш чак когато започне да те разпитва, просто казваш че са се променили някои неща и не са у ред други неща, и ще ти се обърне внимание.

Иначе поводи за притеснение - имаш.

haxahu
12-19-2012, 15:33
Благодаря за отговора :) значи ще си запиша час при уролог