PDA

View Full Version : Ластици за брекети



moonlight1998
12-19-2012, 18:21
Искам да попитам откъде в Пловдив мога да си купя ластици за корегиране на захапката ??.. Спешно е !!

mrankoniiii
01-10-2013, 10:30
Ако имаш брекети , отиди при зъболекарят който ти ги поставя и кажи какво им се е случило на старите ти ластици , той ще ти даде нови .. Иначе незнам дали могат да се купят

ulka.kichykova
01-21-2013, 15:33
здравейте имам проблем с моите брекети .Едно от камъчетата което е залепено за зъба ми падна .Моят ортодонт каза че няма време дами го залепи.И въпроса ми е дали има проблем ,ако едно от тях се е отлепило и вреди ли това на лечението ми ?Благодаря Ви предварително.

HollyGolightly
01-21-2013, 16:20
здравейте имам проблем с моите брекети .Едно от камъчетата което е залепено за зъба ми падна .Моят ортодонт каза че няма време дами го залепи.И въпроса ми е дали има проблем ,ако едно от тях се е отлепило и вреди ли това на лечението ми ?Благодаря Ви предварително.

Как така няма време ти го залепи, да не са ти ги сложили без пари? Отиваш при него и стоиш там докато не си свърши работата, ако не можеш сама да се разправяш, взимаш някой от ваще. И разбира се, че е важно всичките да залепени и на мястото им, не случайно се слагат по този начин.