PDA

View Full Version : Какво ми е ?



shaunaa
12-21-2012, 16:28
Здравейте знам, че това, което ще ви разкажа ще ви звучи тъпо и смешно, но моля ви за съвети, а не да коментирате постъпката ми !!!
Днес една приятелка имаше рожден ден и бяхме общо три момичета и си говорихме и едното момиче- Глория сподели , че била гледала по ТВ как да припаднеш и каза, че с класа си тия дни го били изпробвали и било яко. И аз също го пробвах няколко пъти. То трябва да си наведеш главата между краката и да дишаш дълбоко 20 сек някъде, след това се изправяш запушваш си устата с пръст и се опитваш да издишаш въздуха през устата, но не го издишваш и след това сякаш припадаш за около секунда две. И после се чувстваш леко замаян . Аз го направих няколко пъти 3-4 и от преди малко като се прибрах се чувствам леко замяна и ми се гади леко и ме боли главата. И не знам дали е нещо сериозно или просто се е получило от това, което правих и се притеснявам, затова реших да се допитам до вас ! Затова ви моля да ми дадете мненията и моля без да коментирате колко тъпа е била постъпката ми, сега осъзнавам, че е било доста глупаво от моя страна !!!

~sweeettt~
12-21-2012, 16:34
като правиш глупости......

shaunaa
12-21-2012, 16:38
знам че правих глупост и питам дали трябва да се притеснявам сега

ralichka.babby
12-21-2012, 16:38
Просто не го прави повече и се надявам да нямаш проблеми. :)

magneticfields
12-21-2012, 20:37
Просто последици от това което си правила. Не се притеснявай! И ПОВЕЧЕ НЕ ПРАВИ ГЛУПОСТИ!

FuCKkK13
12-21-2012, 20:41
само един въпрос - защо? що пък точно искате да припадате не мога да разбера... и не е яко ако това си мислите.. или ако попаднете на стълби хич не е яко... лапешка работа

shaunaa
12-22-2012, 10:14
НЕ съм го правила, защото съм мислела, че е яко просто исках да видя какво е !

FuCKkK13
12-22-2012, 10:56
НЕ съм го правила, защото съм мислела, че е яко просто исках да видя какво е !

да... същата работа.. пак е детинско ... казали са ти че е яко и веднага да пробваш - същото е... нищо ти няма дишай

magi_dark
12-22-2012, 16:06
Паднало ти е кръвнот,пий кафе и кола,яж шоколад и ще ти мине (да си знеш за следващия път)...... И недей да вършиш глупости.....

~sweeettt~
12-22-2012, 18:00
недей повече да пробваш такива неща.....зщаото някой неща които изглеждат съвсем безобидно всъщтност с амн опасни

strawberry88
12-22-2012, 18:08
Оф, кви са тия простотии дето ги правите?Не го прави повече. :?

druzilla
12-22-2012, 18:15
Всичко е заради опитите да припадаш :D Aко не продължи още дълго - няма поводи за притеснение ;)

jubbacca
12-22-2012, 19:13
Това, което си получила се нарича колапс. "Какво означава?" - Означава, че мозъкът ти е останал за достатъчно кратко време без кислород, та чак да се замаеш. "Как се е получило път това?" - След като 20 сек или повече не си дишала нормално (а организма ти е свикнал на определен начин на дишане - ако щеш му викай и настроен да дишаш на определена честота", с "разстроена" честота, си подложила мозъка си на кислороден излишък. Всичко това е било компенсирано от ускорена функция на сърцетоти (демек почнало е да бие повече), но в момента, в който си се изправила - земното претегляне е станало с няколко единици по-високо (заради ръстта и височината, на която се издигаш - физика), от там сърцето ти не е могло да компенсира тази бърза промяна и ново натоварване - и ти се е завило свят, заради недостиг на кислород, или колапс, както се казва.

Приятелски съвет - не си играй повече с тези неща! Първо не знаеш дали сърцето ти е на 100% в ред. Второ не знаеш, дали няма да активираш някое друго заболяване в мозъка си, което само седи и чака момент на кислороден недоимък!

Поздрави ...

mrankoniiii
01-12-2013, 20:56
Падало ти е кръвното, хапни малко шоколад или пий малко кола . След това напиши на едни лист 100 аз съм пълен глупак ..И си готова \\:D/

marinkaaa
01-12-2013, 22:18
Аз лично не виждам нищо яко в това да припадаш по-добре повече не го прави има хора които се мъчат да спрат да припадат,а вие правите точно обратното наистина не ви рaзбирам :)

SHPAIdURmeN
01-14-2013, 19:14
Ще ти мине споко. Гадене, замаяност и болка на глава се дължи на недостиг на кислород.

prysnata_ti4inka
01-15-2013, 10:55
Нищо ти няма. Ако не повтаряш това, ще оживееш. Ако продължиш и се окаже, че имаш кръвоносен съд в мозъка, който е с по-слаба стена, може да получиш и аневризма (провери в Гугъл какво е това), което да ти докара... смърт, какво друго?
Един приятел така падна преди да успеем да го хванем и си цепна главата. Оживя, но беше страшничко, когато получи гърч вследствие на падането. Внимавайте, деца!