PDA

View Full Version : Метод за уголемяване на гърдите???



Avrorcheto
12-26-2012, 16:34
Здравейте! Искам да попитам дали някоя е ползвала таблетки за уголемяване на бюста IDOL BREASTS и дали е доволна от тях, в смисъл има ли наистина ефект от тях, тъй като мисля да ги поръчам, но все още не съм се решила на 100%.

magi_dark
12-27-2012, 11:51
Не съм ги пила,но моя прителка е и ефекта е нулев,само си хвърли парите на вятъра,ти си решаваш,но за мен е чиста загуба на време и средства...........

dimitar_ak
12-27-2012, 11:59
Съвет от мъж... Ние харесваме естествените гърди. Няма особено значение дали те са малки или големи.

notlike
12-27-2012, 12:58
Пий боза и ще станат, хаха.

Btw, и бирата помага.

pet1tety
12-27-2012, 13:49
Как може да вярваш на реклами или нз от къде си ги видяла тези хапчета.Недей да си даваш парите на вятъра,няма да ти помогнат.Задоволи се с това,което Бог ти е дал, а ако не ти е достатъчно си направи операция. Така или иначе това е единстевеният вариант,които ще помогне.

rusoto_baby_f
12-31-2012, 03:50
единственият метод който знам, че има ефект е - силикон..
Боза, чай от хмел са бабини деветини ..Относно хапчетата, не помагат.То ако ставаше с хапчета, нямаше да си слагат силикон.Пък и не си ли се замисляла, че приемането на хапчета може да има странични ефекти..

YSMF
12-31-2012, 07:38
Преди време бях гледала реклама на тези хапчета http://www.walmark.eu/bg/Pages/products.aspx?nl_product_id=641&name=%D0%94%D0%B0%D0%BA%D0%BE%D0%BB%D0%B5%D0%BD Според мен и да се поят някакви хапчета ефекта ще е или минимален или нулев.
А възможно ли е ако примерно се тренира и тялото се стегне, да започне да се яде повечко и да се избягват упражнения а стягане на гръдната област гърдите да се увеличат?

joe_burziq
12-31-2012, 16:35
Гърдите могат да се уголемят само чрез пластична операция, това е. Не се мъчете с други методи и средства.
Но колкото ви е дала природата - толкова, не е болка за умиране.

DownloadVirus
12-31-2012, 17:01
Моите гърди растат от лежанката хахаха,може и да са по-големи от твоите :D

marilyn
01-02-2013, 23:38
Ако ставаше с хапчета, кой щеше да ляга под ножа?! Не си давай парите за глупости, може да има странични ефекти.

BornToRaiseTheHell
01-04-2013, 21:19
Не си писала на колко си години.
Ако не си излязла от пубертета, изобщо не си и помисляй да се тъпчеш с излишна химия.
Ако си излязла, пак не ти го препоръчвам, защото тези хапченца принципно са супер измислени и ефекта се мери в микрометри. Ако искаш цици без операции, просто жули боза и готово, като ефекта пак не е сигурен.

SuNsEt
01-04-2013, 21:51
Абе тая боза НЕ действа. Нито бира,нито нищо. Пробвала съм ги тия бабини рецепти... :D
Понякога е голям дискомфорт да си с малки гърди. Доста простаци като видят хубаво момиче с малък бюст и почват да я бъзикат къде са и гърдите и тн. Ставала съм свидетел на такива случаи... или пък 'Еми хубава е ,ама ако и бяха по-големи циците ,щеше да е по-яка' . Като цяло всеки има право дали да харесва малки или големи гърди,обаче тоя плосък начин на изказване много сдухва момичетата.За това се стига до какви ли не идеи за уголемяване на бюста,просто за по-високо самочувствие(но не в лош смисъл). Принципно и аз съм си мислела за някакви хапчета,но никога не знаеш ,какъв страничен ефект може да се получи някой ден НЕДАЙ си боже...
За това най-добре авторке,приеми себе си такава,каквато си.Няма нищо по-добро от това.

PurpleSand
01-04-2013, 23:34
Няма смисъл от това. Само си даваш парите за едно нищо.
Толкова ли е трудно да се харесате такива,каквито сте,а не да се подлагате на някакви опити за промяна на външността ви..

tori
01-05-2013, 11:18
Всеки ден по половин час им викаш "Цици, пораснете!" пред огледалото в продължение на три месеца. После почиваш две седмици и пак почваш. И така докато не получиш желания размер.
Гаргаря се, приеми се такава, каквато си и не се залъгвай, че хапчетата ще помогнат по някакъв начин.