PDA

View Full Version : Поредната циклична тема...



tomboy
12-30-2012, 09:43
Сигурно има милиони такива теми ...
Та проблемът ми е , че вече втори месец ми подранява .Не се притеснявам , но ме дразни. През Ноември ми дойде около 20-ти както си трябва , а през Декември около 10-ти.Тогава го сметнах за нормално , защото попринцип като застудее ми идва малко по-рано. Днес (30ти) обаче ми дойде отново и чак ме ядоса. До колкото знам причините могат да са стрес , метеорологични условия и т.н., но като се гледам колко съм стресирана и колко се е ''изменило'' времето навън не ми се вярва от това да е.От 2 и половина години имам цикъл.Досега си ми е бил редовен и най-много няколко дни да се е местил (3-4) ,като стане по-топло или по-студено.Само лятото докато бях на екскурзия пих едни хормонални хапчета ,за да не ми дойде докато съм там , но това беше чак през юли ,а и те бяха от онези дето като ги спреш до 5 дни ти идва.(а и съм ги пила само 3-4 дни макс)
Въпросът ми е дали това се е случвало и на някоя от вас и дали е нормално?..Също може ли да се е получило така заради хапчета , защото боледувах и пих там витамин ц, панадол , флавамед?.

kalpazanka
12-30-2012, 12:26
Я си изчисли цикъла, че аз станах разногледа от обяснения.