PDA

View Full Version : Ужасен интимен ..проблем



Hesinka
01-02-2013, 19:13
Здравейте,моля да ми спестите личните ви направления към генеколог ,от вас искам просто съвет,мнение,просто да знам какво да очаквам.Та.. от няколко дни получих сърбеж в интимната област,придружен от парене.Първоначално помислих,че това е реакция,поради факта,че не използвах интимен гел,а сапун/душ гел,до ден днешен.Но в последствие се появи странно на цвят,бледо кафеникаво течение,от 2 дни го имам (няма как да е цикъл,в овулация съм!).Снощи правих секс с приятеля си за 2ри път и забелязах,че след половия акт,течението,което имах беше с ужасен мирис,сега в момента не страдам от него,появи се само тогава.
Майка ми ми каза,че съм изстинала (цялата зима си я изкарвам хремава с) и са ми изстинали яйчниците и това е следствие от цистит (усещам трудности и в уринирането). Изчетох всичко възможно,спрях се на някаква сезонна инфекция,но ме притеснява цветът на течението.
Е,ЦИСТИТ ЛИ Е ? Какво друго може да ее ..?

zoreto
01-02-2013, 19:33
Противни на желанието ти да се спести направлението към гИнеколог, ще ти кажа ,че никой във форума не може да каже какво ти има или какво може да е. Отиваш при личната и тя ще ти каже какво да правиш по нататък и какво и как да лекуваш.
Успех!

Rebirthing
01-02-2013, 19:58
Абе секс да правиш можеш, ама пред гинеколога не можеш да се разкрачиш, така ли ? Сори, ако звучи грубо, но ако продължава така ще се наложи да отидеш на лекар, ако не искаш да си прецакаш репродуктивните органи на млади години.
И вагинално течение не ми звучи като симптом при цистит. Замисли се.

marilyn
01-02-2013, 22:31
Като имаш някакъв проблем защо правиш секс? Ако е инфекция някаква ще му я лепнеш и на него. И да, иди на гИнеколог.

BlowMeAway1
01-04-2013, 14:21
Мен ми звучи като гъбички, отиди на лекар ! Пила ли си скоро антибиотици ?

SwEeTMuFFiN
01-04-2013, 14:56
Може да са много работи, кой знае какво? Може и гъбички да са. Не е страшно да отидеш на гинеколог, аз съм ходила 2 пъти. Няма как да ти дадем диагноза, нито лечение... ;(

BooNBooN4eToo
01-04-2013, 19:55
Циститът е възпаление на пикучния мехур. Сърбежа и течението не ми се вързват с това заболяване. Отиди на гинеколог :)

kalpazanka
01-05-2013, 18:20
Циститът е възпаление на пикучния мехур. Сърбежа и течението не ми се вързват с това заболяване. Отиди на гинеколог :)
Е те тоя мехур за пръв път го чувам.



Hesinka, с това противно описано течение хич не си за форум и бабини деветини.

sexa_na_kompleksa
01-06-2013, 14:19
Изчетох всичко възможно,спрях се на някаква сезонна инфекция

Ти сериозно ли?
Отивай на лекар, не се занимавай с форуми. И наистина, как може да правиш секс с приятеля си, ами ако го заразиш?

mrankoniiii
01-10-2013, 10:00
Като имаш някакъв проблем защо правиш секс? Ако е инфекция някаква ще му я лепнеш и на него. И да, иди на гИнеколог.

+1

magi_dark
01-11-2013, 10:51
Ти да не си луда,отивай на лекар,не е цистит със сигурност,но може да е инфекция,гъбична или някаква друга,която ако не се лекува може да доведе до стерилитет........ И как може да правиш секс с гаджето си,ако не е било с презерватив да отива на уролог,защото може да си му лепнала инфекцията............ Правиш секс без да имаш елементарна сексуална,здравна или интимна култура............ПОХВАЛНО........ ...

airpump
01-11-2013, 10:59
Здравейте,моля да ми спестите личните ви направления към генеколог ,от вас искам просто съвет,мнение,просто да знам какво да очаквам.Та.. от няколко дни получих сърбеж в интимната област,придружен от парене.Първоначално помислих,че това е реакция,поради факта,че не използвах интимен гел,а сапун/душ гел,до ден днешен.Но в последствие се появи странно на цвят,бледо кафеникаво течение,от 2 дни го имам (няма как да е цикъл,в овулация съм!).Снощи правих секс с приятеля си за 2ри път и забелязах,че след половия акт,течението,което имах беше с ужасен мирис,сега в момента не страдам от него,появи се само тогава.
Майка ми ми каза,че съм изстинала (цялата зима си я изкарвам хремава с) и са ми изстинали яйчниците и това е следствие от цистит (усещам трудности и в уринирането). Изчетох всичко възможно,спрях се на някаква сезонна инфекция,но ме притеснява цветът на течението.
Е,ЦИСТИТ ЛИ Е ? Какво друго може да ее ..?

болен мозък

draid
01-11-2013, 20:39
Е те тоя мехур за пръв път го чувам.



Hesinka, с това противно описано течение хич не си за форум и бабини деветини.

Тва е щото е от пикучо-полувата система, а вие за нея не учите :D :D :D

Иначе нищо не каза авторката... с презерватив ли е секса, без ли е, кои подред е партьора, той има ли оплаквания...

Amore-Mio*
01-12-2013, 12:06
Вземаш си направление и си пускаш изследвания.
Нещата се влошават, когато не почваш да се излекуваш, а очакваш да си мине от само себе си.

Amore-Mio*
01-12-2013, 12:12
Вземаш си направление и си пускаш изследвания.
Нещата се влошават, когато не почваш да се излекуваш, а очакваш да си мине от само себе си.