PDA

View Full Version : БРАДА !



Eskapel4o
01-03-2013, 02:42
Значи няма нужда да се представям освен да кажа че съм 96-17 години , просто искам да попитам :
Как пък почти всеки от моя клас е със брада апък аз нямам , някакви препоръки нещо , много тъпо звучи но как да я накарам да расте :D

den4o7
01-05-2013, 21:20
Има някои на които не им расте брада, има някои на които им расте само малко.

lamer4e7o
01-05-2013, 21:46
Хората, които са започнали да се бръснат на твоята възраст, след време осъзнават, че е било доста глупаво решение от тяхна страна. Имам такива познати.

Мисълта ми е да изчакаш примерно още една годинка и тогава да започнеш да се бръснеш, освен ако нямаш грозен пуберски мустак. Защото, ако нямаш кой знае какъв мустак и започнеш да се бръснеш, повярвай ми, след някоя друга година ще се питаш защо си започнал толкова рано с бръсненето. Ако е само за гЪзарията — още по-зле. Както искаш, все пак. :)

marilyn
01-05-2013, 22:03
Споко, ще ти порасне, изчакай просто.

WesSneijder
01-05-2013, 23:32
Aко на 17 години ти е "странно" бръсненето и за гъзария-тва не е много обичайно. И аз, и почти всичките ми приятели не само го правеха, но и очевидно беше нужно. И не става дума само за мустак. В реда на нещата си е. ;) А и не разбрах кое му е за съжаляването, че си почнал "рано". Да, занимавка и задължение си е, но то е като с подстригването в общи линии-всички го правят.

lamer4e7o
01-06-2013, 00:01
Е кажи ми не е ли странно да видиш някой келеш, който не може да си връзва обувките още с някаква супер набола брада? Супер неестествено е според мен. :)

WesSneijder
01-06-2013, 00:21
Е кажи ми не е ли странно да видиш някой келеш, който не може да си връзва обувките още с някаква супер набола брада? Супер неестествено е според мен. :)

E това вече си зависи. На едни им трябва, на други не. В повечето случаи обаче в общи линии брадата почва да си расте вече като не изглеждаш на 13 години. :)

UNITED2
01-06-2013, 00:48
И аз много се притеснявах дали ше ми порасне брада,ама в крайна сметка взе да расте,че и даже си оставям брадичка.
Няма спор обаче,че ако вземеш да я зориш с бръснене ще порасне по-бързо (пак е бавно,но е по-бързо :D ) малките мъхести косъмчета стават все по-дебели и твърди,и ХОП ето ти брада!
Готино е,а и на мен не ми пречи 'щото предпочитам да имам брада и се бръсна по-рядко :D

Eskapel4o
01-06-2013, 02:40
Не не е за гЪзария :Д а и нямам някакъв такъв грозен пуберски мустак :Д

HollyGolightly
01-06-2013, 03:42
Офф, ама като почнете с такива въпроси "Що не ми расте брада" "Що нямам гърди" "Кога ще ми дойде", ние от къде да знаем ти специално защо нямаш? И като се замислиш за какво ти, за да можеш да кажеш, че се бръснеш ли? Гледам го брат ми и той същия, от 13 годишен иска да се бръсне, ами всяко нещо с времето си. И на теб ще ти порастне разбира се, просто при всеки е различно.

hellgod2
01-06-2013, 13:37
Споко братле :д има време за всичко :) и аз все още нямам брада .

Mladenoff
01-08-2013, 02:33
Вземи отвори някой учебник по биология, ти тамън ги учиш сега тия работи, та вместо да се занимаваш с тъпи въпроси из форумите, да се образоваш малко на тема генетика...

georgi12
01-11-2013, 07:53
На хората им е писнало всяка сутрин да си стържат лицата , тоз левент се оплаква . Ми радвай се !

BuBzzz
01-12-2013, 12:32
Моят приятел е на 19 и почти няма брада,съвсем лека.Баща му и той е така.Просто си е до ген