PDA

View Full Version : Паразити :(



Kosam4o
01-04-2013, 22:52
Незнам как да започна.. просто съм много отчаян вече. От както се помня (от много малък) имам чревни паразити (глисти) не са детски глисти или някакви опасни доколкото съм ровил в интернет, мисля, че са острици (кръглите паразити) малки няколко милиметра, но знам, че лечението е доста трудно (упорити са), това е от много години пробвал съм всичко, без лекарства, не съм ходил на лекар (в интернет четох, че се срещат най често при деца, уви и при по-големи се срещат явно, ако може да ми кажете ефикасно лекарство, неискам да ходя по лекари да давам изпражнения и разни други изследвания, неприятно ми е (то на никой не му е приятно), надявам се, че ме разбирате! Ако може дайте съвети с лекарства (ефикасни) и други методи, ще съм ви благодарен!

MaGuSs
01-04-2013, 22:58
МИ изсери се в кенефа и преди да пуснеш водата вземи там 1,2 килограма от лайнотои го сложи в има такива специални шишенца и го зансеи на лекар. толкова ли е сложно. Без лекар и специални лекарства предписани от спИциалист няма начин...

ameli
01-05-2013, 14:24
Иди на лекар, няма нищо срамно в това, особено щом става въпрос за здравето ти.

haritov
01-05-2013, 14:34
иди на лекар и си мий ръцете никакво чесане

besso
01-05-2013, 14:48
неискам да ходя по лекари да давам изпражнения и разни други изследвания, неприятно ми е (то на никой не му е приятно), надявам се, че ме разбирате! Ако може дайте съвети с лекарства (ефикасни) и други методи, ще съм ви благодарен!

А по-приятно ли ти е тия неща да живеят в теб?! Чувал съм, че чесън и сурово тиквено семе помагат, но търси в гугъл. И иди на лекар, това не е шега.

marilyn
01-05-2013, 21:05
Иди на лекар, бе човек, ние няма как да ти дадем рецепта с лекарства. Най-малкото е против правилата на форума, а ти какво, би послушал някви непознати и би си купил дадено лекарство, ако ти го препоръчаме??!?!!

SwEeTMuFFiN
01-06-2013, 10:29
А по-приятно ли ти е тия неща да живеят в теб?! Чувал съм, че чесън и сурово тиквено семе помагат, но търси в гугъл. И иди на лекар, това не е шега.

И аз преди имах. Казваха ми да ям по 20 тиквени семки на ден и така 3 седмици, ама аз ги мразех, затова минах на друго.
Когато ги откриха се лекувах с хомеопатия, но единственото, което ми казаха беше да пия карамфилено семе. 21 дни по 3 сутрин и вечер, т.е. 6 на ден (като цяло то е полезно за всичко и особено за кожата и понякога хората да го пили само зареди това. Няма неприятни последици като антибиотиците). Изчистиха се, но жената каза, че оставят един вид помен от тях (мисля, че това е като щета или и аз не знам ;( ) Ако намериш къде в твоя град се продават такива- добре, но ще ти трябва една голяма и една малка кутия, които са общо към 25 лева :? Ако има нещо, питай да казвам.