PDA

View Full Version : Как да му кажа, че искам да ме лиже?



just_a_girl2007
01-05-2013, 22:46
С моето гадже сме заедно от няколко месеца. Като стана на въпрос какво обичаме в секса - аз му казах, че мразя да ме лижат. И той каза " Да ,и аз не обичам да лижа" . Аз си признавам, че досега никога не съм пробвала. Бившият ми искаше , но аз не му давах. Сега обаче си промених мнението и искам да изпитам това чувство,защото не съм чула досега на някое момиче да не му е харесало. Проблемът обаче е как да му кажа на моя приятел, че искам? И той ще каже: е нали не ти харесваше. И все пак , ако го попитам, той може и да откаже (а аз му правя орална любов). Как да го навия?

TheBeliever
01-05-2013, 22:50
Директно. Вече си го излъгала веднъж - няма смисъл да се оплиташ още повече. Кажи му, че не си пробвала досега и би искала да опитате. Едва ли ще ти откаже.

WesSneijder
01-05-2013, 22:54
С уста. Просто кажи, че си решила обратното.

anonymous708973
01-05-2013, 23:05
Директно ще ти е трудно.

Тръгнете да се събличате и малко преди момента, в който... ножът опира до кокала, му кажи, че искаш да направи нещо за теб с влажен поглед в очите.

TheBeliever
01-05-2013, 23:07
Директно ще ти е трудно.

Тръгнете да се събличате и малко преди момента, в който... ножът опира до кокала, му кажи, че искаш да направи нещо за теб с влажен поглед в очите.
И на въпроса "Ама нали каза, че мразиш да те лижат"? Най-добре да си сложи картите на масата. Няма да й е лесно, но ще избегне допълнителни недоразумения.

Azoria
01-05-2013, 23:08
Леко заобиколно, ако ти е толкова неудобно. Кажи,че си си мислела за това и ти е станало любопитно. Сега нямаш нищо против да видиш как е...

anonymous708973
01-05-2013, 23:33
И на въпроса "Ама нали каза, че мразиш да те лижат"? Най-добре да си сложи картите на масата. Няма да й е лесно, но ще избегне допълнителни недоразумения.

Е, шансът да я пита по време на секс е значително по-малък според мен.
Вдига раменца и престорено женски казва "Емиии..." :д Примерно.
Знам ли... в толкова глупава ситуация не съм изпадала.

IseeDEADbodies
01-05-2013, 23:37
Ми, ти защо изобщо си му казала, че не ти харесва, lol ?!? xD
Да беше пробвала първо, пък тогава да приказваш харесва ли ти, или не ;]

piffacota
01-05-2013, 23:43
Кажи си му директно.Ако е мъж на място ще те разбере и веднага ше со сложи главата там къде искаш

simi4ka
01-06-2013, 00:13
Повдигаш темата за секса,казваш му, че искаш да опиташ нещо ново и насочваш темата към оралната любов.

sweetka_96
01-06-2013, 00:29
Признай му, че не си пробвала и после го помоли да го направи заради теб..Едва ли би ти отказал, след като ти му правиш орална..

Korrnyy
01-06-2013, 01:52
Повдигаш темата за секса,казваш му, че искаш да опиташ нещо ново и насочваш темата към оралната любов.

Да.

MarkKnight
01-06-2013, 01:57
лошото е,че той и да се съгласи като не му е приятно ще гледа да отбие номера и ти няма да усетиш нищо хубаво

stambelan
01-06-2013, 07:38
Когато дойде момента му го кажи директно. Между другото на доста момичета не им харесва лизането, грешен ти е източника на информация.

xXxPETYAxXx
01-06-2013, 08:13
на доста момичета не им харесва лизането, грешен ти е източника на информация.

И аз съм чувала, че има такива, ама ми е трудно да повярвам :Д

И все пак, просто си поговорете. Започни с това, че всъщност не си пробвала дори, но би искала да опиташ поне.
А това, че на него не му харесвало да лиже - може и да го е казал спрямо твоя отговор, че не ти харесва.
По-добре е разговора да не е в последния момент, а преди това, докато се гушкате и гледате филм примерно подхвани темата.

nymphadora
01-06-2013, 08:39
Между другото на доста момичета не им харесва лизането, грешен ти е източника на информация.

Да,ако гаджето им е нескопосано,иначе няма шанс.

liglata_bg
01-06-2013, 08:43
Като цяло и на мен не ми харесва лизането иначе му казваш: "Клякай и ме почвай!" :)

stambelan
01-06-2013, 08:43
Да,ако гаджето им е нескопосано,иначе няма шанс.
Ти ще ми кажеш какъв шанс има, все едно всеки ден различен те лиже... А, ако е така, уредила си се. :)
Повечето момичета с които съм бил не са биле почитателки на лизането, пробвали са и предпочитат нещо по-голямо от езика.
За протокола: Не съм лизал до сега. И сега не съм.

xXxPETYAxXx
01-06-2013, 08:52
Ти ще ми кажеш какъв шанс има, все едно всеки ден различен те лиже... А, ако е така, уредила си се. :)
Повечето момичета с които съм бил не са биле почитателки на лизането, пробвали са и предпочитат нещо по-голямо от езика.
За протокола: Не съм лизал до сега. И сега не съм.

То устата и "по-голямото" нещо изпълняват съвсем различна функция, стимулират различни места и създават съвсем различно чувство :D
Нямат база за сравнение!

nymphadora
01-06-2013, 08:53
stambelan,аз съм чела и в други теми,че не си почитател на лизането.Някой ден обаче ще ти дойде някоя мацка,която ще ти завърти главата и няма да се задоволява само със секс.Оралната любов също е важна част от една връзка,от която и двамата партньори имат нужда.
Пък щом досега не си пробвал,откъде знаеш,че е гадно?

anonymous708973
01-06-2013, 08:59
Абе, ква е тая мода мъже да обясняват кое как било при лизането?!

stambelan
01-06-2013, 08:59
Сегашната ми приятелка има много як полов орган и съм и казвал, че бих я лизал. Това, че тя и никоя до сега не е искала не е мой проблем. Естествено, че оралната любов е важна и за двамата. Аз обичам да ми я правят, а тя обича да прави. Така и двамата сме доволни. :)

stambelan
01-06-2013, 09:01
Абе, ква е тая мода мъже да обясняват кое как било при лизането?!

Е ти сигурно знаеш да лижеш по-добре от колкото някой, който го прави от години?

anonymous708973
01-06-2013, 09:11
Със сигурност, ако тръгна да лижа, ще се справя в пъти по-впечатляващо от всеки мъж, който започва да лиже, да.
И всяка жена би се смяла на твърдението, че пръст = eзик.

Да даваш инструкции на начинаещи какво като цяло се харесва на жените, къде да се наблегне при въпросната дейност, кои са ключовите моменти - да, окей. Ама да обясняваш кое как се усеща - смешно е.

stambelan
01-06-2013, 09:15
Нещо се обърка май... Къде съм обяснявал, как се усеща лизането?

Rabalka
01-06-2013, 09:19
Мен пробва да ме лиже ама ми стана някакво такова все едно като гъдел и се захилих и спряхме и повече не сме опитвали.И според мен няма да изпуснеш нищо.

xXxPETYAxXx
01-06-2013, 09:22
Мен пробва да ме лиже ама ми стана някакво такова все едно като гъдел и се захилих и спряхме и повече не сме опитвали.И според мен няма да изпуснеш нищо.

:D
И мен ме е гъдел понякога, когато не съм достатъчно възбудена. Това не значи, че всеки път те е гъдел. Първия път по принцип си е малко странен и няма кой знае какво удоволствие, но после си е яко.

Но, да - голямо значение има дали момчето го прави с желание или просто да отбие номера. Ако е второто по-добре НЕ.

Rabalka
01-06-2013, 09:26
:D
И мен ме е гъдел понякога, когато не съм достатъчно възбудена. Това не значи, че всеки път те е гъдел. Първия път по принцип си е малко странен и няма кой знае какво удоволствие, но после си е яко.

Но, да - голямо значение има дали момчето го прави с желание или просто да отбие номера. Ако е второто по-добре НЕ.

Бе може ама от езика му и от дишането ..баси сещаш се. :D

xXxPETYAxXx
01-06-2013, 09:37
Сигурно 90% от жените, на които не им харесва:
1.са пробвали само 1-2 пъти и ги е било гъдел и после са спрели с опитите
2.са попадали на момчета/мъже, които не са имали желанието да доставят удоволствие на жената, а да отбият номера
3.са някакви или супер гнусливи, или не са пробвали въобще и са противници на идеята

Останалите 10%, на които не им харесва е защото не им харесва. Всеки човек си е различен. Както примерно аз не харесвам зеления цвят дрехи, на други пък им харесва.

Azoria
01-06-2013, 11:14
Сигурно 90% от жените, на които не им харесва:
1.са пробвали само 1-2 пъти и ги е било гъдел и после са спрели с опитите
2.са попадали на момчета/мъже, които не са имали желанието да доставят удоволствие на жената, а да отбият номера
3.са някакви или супер гнусливи, или не са пробвали въобще и са противници на идеята

Останалите 10%, на които не им харесва е защото не им харесва. Всеки човек си е различен. Както примерно аз не харесвам зеления цвят дрехи, на други пък им харесва.

Съгласна съм. Ако се прави както трябва няма как да не се хареса. Това е все едно да кажеш,че на мъжете не им харесва да им правят свирки. Ако е някакво нескопосано и имат само такава база за сравнение...

kaliope111
01-06-2013, 11:27
Започни темата за оралната любов и кажи '' ми то аз като никога не съм пробвала знам ли , може и да ми хареса'' и после като се натискате просто го избутвай леко надолу надолу би трябвало сам да се досети , не обичал :Д ама иначе обича да му правиш на него нали? зъб за зъб!

bloodyF
01-06-2013, 11:54
лошото е,че той и да се съгласи като не му е приятно ще гледа да отбие номера и ти няма да усетиш нищо хубаво

мхм

случвало ми се е и ако знаех, че така ще стане щях да предпочета да си правим vanilla sex, без грам ''добавки''

xXxPETYAxXx
01-06-2013, 12:02
мхм

случвало ми се е и ако знаех, че така ще стане щях да предпочета да си правим vanilla sex, без грам ''добавки''

Е, недейте така, че ще я откажете и да започне разговор за това. Може пък момчето да е казало, че не му харесва, съобразено на база на неиния отговор просто(нали му е казала, че мрази уж), а може и да не е пробвал и той дори. За това трябва да си сподели желанието, по възможност НЕ в последния момент.

naksdy
01-06-2013, 12:31
Ъм, напий го :D Пияните винаги са по-разкрепостени и няма да ти е толкова трудно да кажеш какво искаш точно или пък на него да му е трудно да го направи ;)

dream1707
01-06-2013, 13:10
Аз пък подкрепям stambelan... Грешна ти е информацията, че всяко момиче обича... имам бая познати, които не обичат.
Дори и аз не обичам... И не е защо приятеля ми е нескопосан, с всички с които съм била е така.

psychopath
01-06-2013, 13:24
Да ви имам проблемите. :D

magita
01-06-2013, 14:14
Според мен пък ще е много тъпо да те отреже по време на секс (което е твърде възможно след като ти е казал, че МРАЗИ)
кажи му, че искаш нещо ново

ccdesigns
01-06-2013, 15:53
Тръгнете да се събличате и малко преди момента, в който... ножът опира до кокала, му кажи, че искаш да направи нещо за теб с влажен поглед в очите.

Става ми смешно само като го чета това :D Просто му казваш, че не си пробвала и искаш да опитате, кво е толко сложното. Ако не иска, му се примоли там а у, ама предполагам го е казал само, защото ти си казала, че не обичаш.

fenastz
01-06-2013, 21:50
"Искам да ме лижеш"

Mia ^.^
01-07-2013, 11:37
Хмм, интересно... потвърждавам си впечатлението, че има всякакви хора с всякакви вкусове. В някаква тема много момчета бяха писали, че обичат да лижат, защото ги възбуждало.
Трябва да знаеш, че щом не си пробвала до сега, първият път е малко вероятно да ти е толкова хубаво, колкото всъщност би могло да бъде, затова не се отказвай след 1вия път.

anonymous708973
01-07-2013, 12:23
Ъм, напий го :D Пияните винаги са по-разкрепостени и няма да ти е толкова трудно да кажеш какво искаш точно или пък на него да му е трудно да го направи ;)

Мислех да го кажа, ама ще рече някой, че подстрекавам към алкохолизъм :D

DragonLady
01-07-2013, 13:16
Повдигаш темата за секса,казваш му, че искаш да опиташ нещо ново и насочваш темата към оралната любов.

Най-добрият вариант и според мен.

zealots
01-07-2013, 15:37
Ае виж сега казваш му,че искаш вече да изпиташ какво е,ако откаже или почни да шикалкави няма му духаш и ще видиш как ще склони глава.Да го и гнусливия похотливец :D.

Mery_J
01-08-2013, 04:44
И аз сам от тия дето не обичат да ги лижат, но авторката, кажи му го в прав текст, че искаш да опиташ.

prysnata_ti4inka
01-15-2013, 09:22
Просто по време на акта му кажи "лижи ме!" и готово. Като те попита "ама как? нали не обичаше" - хвани го за главата и просто го натисни надолу ;) Гледай просто да си се обрЪснала и да поддЪржаш елементарна лична хигиена. Той, както ми се чИни, ти е казал, че не обича, защото и ти си му казала така.

GiveMeLove
01-15-2013, 11:15
Какви жени сте, че не обичате, не мога да ви разбера... Според мен някой не си върши работата, по дяволите?

Значи, не обичате клиторна стимулация, до тук добре.. Тогава отпада и клиторният оргазъм, защото не можете да ме убедите, че да го "мачкате" с пръсти е по-хубаво, отколкото нежната стимулация на език+пръстче.. Да не се отклоняваме - отпада клиторния оргазъм..

Второ, значи вие достигате само до вагинален оргазъм, нещо, което е изключително трудно за голяма част от жените, поради безброй факти, някои основни:

- кофти партньор
- малък член
- голям член, не вършещ нищо
- и прочие..

Сигурен съм също, че и тези жени, които мразят лизането, не се самозадоволяват? /айде да видим кой ще си признае/

Еми, мацки, като искате да правите хубав и качествен секс, трябва да опитвате от всичко, а не да викате "аз не обичам".. Няма такова нещо като "да не обичате".. Това са прищевки и разни простотийки, които са ви останали от тинейджърските години, и вероятно от малкото стаж, който имате...

И сега ако ви питам, вие извратени ли сте в секса, и ми кажете "Да", просто ще припадна.. :)

mir4eto93
01-15-2013, 12:07
Кажи му че искаш да пробваш 69, ще се надъха със сигурност, ако не, значи наистина му е много неприятно да го прави

s40t4
01-15-2013, 15:48
Спри да му правиш орална любов и тва е, ако пита защо неискаш му кажи,че няма само ти да правиш. Ако не попита сам ще се досети с времето естествено,ако не е тъп.

Tsukuda_Hiroshi
01-15-2013, 18:44
Защо си му казала, че не обичаш нещо, което не си пробвала? Освен това: той не е искал да "овиснеш" и за това е отговорил "Да,и аз не обичам". Почти не познавам мъж, който да не се кефи на това да лиже ;) Просто му обясни, че си била притеснена в конкретния момент и не си искала да го прави, но понеже не си измислила друго оправдание, си му казала това. Ще видиш как ще ти се "израдва" 1 хубаво, ако ме разбираш ;)

Azoria
01-15-2013, 19:31
Какви жени сте, че не обичате, не мога да ви разбера... Според мен някой не си върши работата, по дяволите?

Значи, не обичате клиторна стимулация, до тук добре.. Тогава отпада и клиторният оргазъм, защото не можете да ме убедите, че да го "мачкате" с пръсти е по-хубаво, отколкото нежната стимулация на език+пръстче.. Да не се отклоняваме - отпада клиторния оргазъм..

Второ, значи вие достигате само до вагинален оргазъм, нещо, което е изключително трудно за голяма част от жените, поради безброй факти, някои основни:

- кофти партньор
- малък член
- голям член, не вършещ нищо
- и прочие..

Сигурен съм също, че и тези жени, които мразят лизането, не се самозадоволяват? /айде да видим кой ще си признае/

Еми, мацки, като искате да правите хубав и качествен секс, трябва да опитвате от всичко, а не да викате "аз не обичам".. Няма такова нещо като "да не обичате".. Това са прищевки и разни простотийки, които са ви останали от тинейджърските години, и вероятно от малкото стаж, който имате...

И сега ако ви питам, вие извратени ли сте в секса, и ми кажете "Да", просто ще припадна.. :)

Като изключим подчертаната част - това е. :)

chushkopek
01-15-2013, 19:45
Питай го в ежедневието какво мисли за тва и така. Иначе стил амеркън пай "suck me beautiful!"


П.С Как ви е гъдел бе хора. 0_0