PDA

View Full Version : Успокоителни за баба ми



winter_moon
01-06-2013, 14:08
Здравейте!
Имам сериозен проблем, касаещ държанието на баба ми. Живея с нея от малка, защото майка ми работи в Испания, а баща ми ни напусна. Проблемът е, че на моменти баба буквално откача и се държи абсурдно. Аз съм на 17 години, а тя ми прави проблеми за най-малките неща. Имам чувството, че от седенето сама в къщи започва да полудява. Излага ме пред приятелите ми, крещи и се опитва да ми посяга. Понеже обаче аз не й се оставям, тя ме ограничава, заплашва ме и вечно ми държи сметка за парите, които харча. Когато й кажа, че не е редно да ме третира по този начин, защото вече съм зрял човек, тя ми отговаря, че докато живея под нейния покрив и харча парите на майка ми и нейните, тя определя правилата. Няма как да се обърна за помощ към баща ми, а майка ми е наследила от баба същия характер и честно казано се радвам, че не са ми две като нея вкъщи. Чувствах се безпомощна дълго време, но ми хрумна една идея. Мислех си да се снабдя с успокоителни хапчета и по някакъв начин да й ги слагам в храната. Надявам се, че като я дрогирам ще спре с ежедневния тормоз и аз ще си живея спокойно до 18, когато планирам да замина да уча в чужбина. Знам, че звучи подло и егоистично от моя страна, но повярвайте ми, никой който не я познава, не би предположил каква е всъщност. Въпросите ми са кои са най-добрите хапчета, мога ли да ги взема без рецепта и приемам всякакви съвети относно това как да й ги пробутам. Моля ви, помогнете ми! Не съм такъв човек, който да пише по форумите за щяло и нещяло. Наистина имам нужда това да спре. Страхувам се, че мога да си посегна или по-лошо - да посегна на баба. Благодаря ви предварително!

Doom_Stalker
01-06-2013, 14:21
Що направо не вземеш да я отровиш...

TheBeliever
01-06-2013, 14:33
Успокоителни без рецепта не се продават.

А ти само с тази си тема показваш, че баба ти е в правото си да се държи и в пъти по-строго с теб. "Зряла" била. Разглезено, неблагодарно същество.

vladislavcheto
01-06-2013, 14:51
Луда ли си?Знаеш ли това колко сериозно престъпление?Знаеш ли какви големи проблеми можеш да докараш на нея и на цялото ти семейство?Знаеш ли,че можеш да я отровиш,след като си без медицинско образование?Мисли малко с тая глава след като си зрял човек!

fenka_bmw
01-06-2013, 14:55
Валериана е без рецепта, но е слабо успокоително... Но недей я трови

winter_moon
01-06-2013, 17:19
Кои сте вие, че да ме съдите? Искам да чуя отговор на въпросите си, а не жалките ви и некомпетентни мненийца относно живота и решенията ми. Ако не ви харесва нещо, не съм ви се молила да ми отговаряте. Всякакви такива "специалисти" ще ги помоля да задържат коментарите за себе си!
Благодаря на хората, които се изказаха безпристрастно! Оценявам го :)

Doom_Stalker
01-06-2013, 17:56
Кои сте вие, че да ме съдите? Искам да чуя отговор на въпросите си, а не жалките ви и некомпетентни мненийца относно живота и решенията ми. Ако не ви харесва нещо, не съм ви се молила да ми отговаряте. Всякакви такива "специалисти" ще ги помоля да задържат коментарите за себе си!
Благодаря на хората, които се изказаха безпристрастно! Оценявам го :)

Надявам се не си взела моето мнение като саркастично "съдене"... аз наистина имах предвид да отровиш баба си, буквално. Като имаш проблем, го решаваш. А разни тъпи нравоучения изобщо не бива да слушаш. Щом баба ти те тормози, тормози я и ти, вземи й страха. Удари и два шамара, да се осъзнае малко. Когато хората изперкат стават трудни за контрол, но страха винаги е добър помощник. Заплаши я нещо, и ако не се спре, почни да я биеш. Така със сигурност ще се спре. Ако и така не спре, можеш да предприемеш други действия, но се съмнявам че ще имаш нужните умения и "настройка".

Зайче..
01-06-2013, 18:34
На 17 да обмисляш такива абсурдни идеи, че и за зряла да се определяш направо е смешно.
Възрастните хора са малко по-особени, строги и имат по-различни разбирания от нас - нормално, ама със сигурност не е нормално да искаме да ги упояваме.. :lol:
И за бога нямаш ли поне малко уважение към тази жена? Седни, замисли се малко над тва, все пак говориш за баба си.

sexy15
01-06-2013, 18:38
Успокоителни без рецепта не се продават.

А ти само с тази си тема показваш, че баба ти е в правото си да се държи и в пъти по-строго с теб. "Зряла" била. Разглезено, неблагодарно същество.

Не се излагай, успокоителни отивам в аптеката и си купувам като първия човек :)
Ето ти няколко вида:
СЕДАТИФ PC
ДЕАНКСИТ
СЕРОПРАМ
Мента,глог,валериан

А най - добре купи 1 тубичка КАЛЕ :D
Чакай да навършиш 18 и я предозирай с нещо да умира и да се гърчи :)

TheBeliever
01-06-2013, 19:05
Не се излагай, успокоителни отивам в аптеката и си купувам като първия човек :)
Ето ти няколко вида:
СЕДАТИФ PC
ДЕАНКСИТ
СЕРОПРАМ
Мента,глог,валериан

А най - добре купи 1 тубичка КАЛЕ :D
Чакай да навършиш 18 и я предозирай с нещо да умира и да се гърчи :)

Говоря за силните успокоителни. Опитай да вземеш Лексотан без рецепта.

А вашите внуци след време дали ще търсят с какво да ви предозират, за да се гърчите? Егати, каква паплач се е навъдила.

sexy15
01-06-2013, 19:22
КСАНАКС
ВИАГРА - ще помогне

MaGuSs
01-06-2013, 23:36
КСАНАКС
ВИАГРА - ще помогне

:D :D :D :D

Auriss
01-07-2013, 06:04
Говоря за силните успокоителни. Опитай да вземеш Лексотан без рецепта.

А вашите внуци след време дали ще търсят с какво да ви предозират, за да се гърчите? Егати, каква паплач се е навъдила.

Я се успокой малко.
Те хората да не стават 'паплач' ей-тъй, от вятъра.
За да ги мисли такива кой-знае на какъв тормоз я подлагат. Имам познати с дебилни родители. Представям си какво е.

Идеята на авторката обаче е абсурдна. Не от морална, а от чисто 'медицинска' гледна точка.
Като нищо можеш да вземеш да я отровиш тази жена и буквално да си съсипеш живота. Избягвай контакти с нея всячески, игнорирай й глупостите (което в прав текст означава като ти се отяжда да се правиш на глуха) и гледай да не си тровиш нервите.

sugargirl94
01-07-2013, 07:42
Винаги ли е била така или от старостта вече ?
Аз лично бих била доволна, ако изперкам като одъртея, да има някой който да ми дава успокоителни.

TheBeliever
01-07-2013, 11:43
Я се успокой малко.
Те хората да не стават 'паплач' ей-тъй, от вятъра.
За да ги мисли такива кой-знае на какъв тормоз я подлагат. Имам познати с дебилни родители. Представям си какво е.


Тормоз? Ограничава я и й държи сметка за изхарчените пари. Това ли е тормоз? Едно време му викаха родителски контрол.

И колкото и да е "дебилна" бабата, съвети от рода на "отрови я, нека се гърчи" не следва да се подминават спокойно.

DisappointedDreamer
01-08-2013, 00:30
Ох. Хората остаряват. Разликите между поколениета са огромни. Ценностната система се е променила, както и това, което преди се е смятало за "нормално". (мразя тази дума) Едната не може да приеме другата, и обратното. Но с успокоителни не може да се оправи. По скоро не и обръщай внимание, не и вдигай тон, не си трови нервите. Обръщай го на смях.

По-леко ще ти бъде.

Mladenoff
01-08-2013, 02:27
давай ѝ ефидрин и може даже да станете първи дружки :) :) :)