PDA

View Full Version : Проблем със... ?!?!?!



abvd
01-08-2013, 14:32
Така добър ден съфорумници.. таа накратко ето и моят проблем. От има няма 5-6 месеца не мога да се наспя... незнам защо.. когато изпитвам страх,гняв,любов и т.н. ми се доспива .. малко като ми се качи адреналина и ми става лошо и все си мисля че ще припадна. Днес докато цъках една игрица ... ядосах се ии напрао щях да заспя пред комютъра напрао незнам к'во да правя... не съм ходил на лекар защото мисля че не е нещо сериозно и не смея да кажа на родителите ми защото ... кой знае к'во мое си помислят ще кажат "дрогира се , зима наркотици" и всякакви такива... таа на някои случвало ли му се е това ? Някви предложения от к'во може да е това и защо ? :(

besso
01-08-2013, 18:12
прекаляваш с компа

abvd
01-08-2013, 18:50
седя на комютъра максимум по 1 час колкото да се уговоря с приятели и да видя из нета к'во става .. и ставам от него :)

mrankoniiii
01-09-2013, 20:07
Кажи , но родители те си .. И да си помислят , че се дрогираш като те заведат на лекар , ако имаш проблем той ще им каже че не се друсаш . Може да е от много напрежение

rubby179
01-10-2013, 12:04
Може и да имаш проблеми с кръвното... Най-добре да споделиш това със специалист.

abvd
01-10-2013, 13:07
Както казах по горе "не съм ходил на лекар защото мисля че не е нещо сериозно" а и не мисля да ходя... казах на майка ми тя ми каза че не е нещо сериозно ... ако със времето се влощи може да се стигне и до лекар... но просто това е някакъв вид умора от много натоварване и тренировки , но аз не мисля че заради тренировките ми се спи от 5-6 месеца насам.

npp
01-10-2013, 14:19
това е дух на немощ, симптомите могат да бъдат: бърза или хронична умора, немощ, понижена работоспособност, мъчително състояние, констипация, безсъние, раздразнение, умствена затормозеност или понижени умствени способности, отпадналост, болнавост, и др., ако посещаваш някаква секта или ако практикуваш йога, спри да ги посещаваш и практикуваш, ако четеш или имаш в къщи окултна/духовна/религиозна литература, е най-добре да спреш да я четеш и дори да се отървеш от нея, а ако се срещаш или познаваш с окултисти или някакви сектанти, е добре да спреш да се виждаш с тях, и все пак няма да е зле да ти се направят изследвания на кръвта и пр. за установяване на евнтуална болест

abvd
01-10-2013, 17:08
@npp за първи път виждам такъв коментар ... секта , окултна/духовна/религиозна литература аз за първи път чувам за тях ... ии не се занимавам с секти или йога O.o ?! ... и да не съм срещал със окълтисти или някакви сектанти What the f*ck........ не мисля че ако отида на изследвания ще ми кажат нещо , най-много да ми кажат нещо незначително..