PDA

View Full Version : Обилно кръвотечение



sweetdreamsxx
01-10-2013, 12:46
Значи на 13 съм и за първи път цикълът ми дойде на 27 октомври. От тогава до вчера - 9 януари не ми беше идвало. Вчера, като ми дойде първоначално беше малко. След 2-3 часа кръвотечението стана доста обилно. И до днес ми тече много кръв. Вчера съм сменила около 4-5 превръзки, както и днес. Като ходя до тоалетна по малка нужда всичко става в кръв (с извинение) и постоянно като се избърша с тоалетната хартия имам доста. Това нормално ли е, какво мислите. ;(

Slobbery
01-10-2013, 15:21
Напълно нормално е,и аз съм с много обилен цикъл.

DisappointedDreamer
01-10-2013, 16:05
Нормално е. Първите два дни са най-обилни. Използвай тампони - по-комфортно ще ти е.

tonssy
01-10-2013, 17:08
Значи на 13 съм и за първи път цикълът ми дойде на 27 октомври. От тогава до вчера - 9 януари не ми беше идвало. Вчера, като ми дойде първоначално беше малко. След 2-3 часа кръвотечението стана доста обилно. И до днес ми тече много кръв. Вчера съм сменила около 4-5 превръзки, както и днес. Като ходя до тоалетна по малка нужда всичко става в кръв (с извинение) и постоянно като се избърша с тоалетната хартия имам доста. Това нормално ли е, какво мислите. ;(

Нормално е, не се притеснявай. За количеството на превръзките също. Какво- с 1,2 превръзки ли искаш да изкараш деня?! Колкото по- често ги сменяш, толкова е по- добре за теб от хигиенична гледна точка.

magi_dark
01-11-2013, 11:44
Абсолютно нормално,първите 2 до 3 дни е най-силно,ти си още малка и цикълът ти не се е регулирал,така че не се притеснявай,може и да ти продължи по-дълго,това също е нормално,но ако надвиши 10 дни отиди на гинеколог

Amore-Mio*
01-12-2013, 13:13
Нормално си е.
Ще бъде така известно време, докато се регулират нещата.