PDA

View Full Version : Електронни цигари



crazy2rumzy
01-12-2013, 19:18
Този теп цигари станаха много модерни в последно време. Хората ги купуват, защото си мислят, че с тях ще спрат истинските цигари. Истината е , че ел. цигари съдържат НИКОТИН, който кара хората да пушат, ако нямаше НИКОТИН никой нямаше да пуши. Могат да бъдат много по-безвредни от истинската цигара, но също така могат да бъдат и по-вредни!
Безвредни са, защото не съдържат катрани, няма го гадният пушек и т.н. ... но това е САМО ако се купуват ТЕЧНОСТИ с ясен произход, и то от оторизирани магазини! В България има 2 марки, които имат истински сертификати и са се доказали в света, като най-добрите в този бранш. Това са "Dekang" и "Hangsen". Разликата в цените между тези 2 марки и останалите "китайски " течности е двойна. 10 мл. от течности Dekang струва 7.50 лв. , а същото количество течност на марка E-health (давам я за пример, защото съм имал проблеми с нея) струва 3лв. На "евтините" течности не пише точното количество никотин, което съдържат. В някои от тях количеството е много над нормата, което е пагубно за организма!
Накратко, евтините никотинови течности, правят електронните цигари , дори по-вредни от обикновените!
Ако искате да пушите електронна цигара, не пестете! Купувайте по-скъпите, но по-качествените течности, за да може електронните цигари да бъдат наистина безвредни!

FearFactory2012
01-12-2013, 19:29
Електронната цигара , мойто момче е като циганската пишка...Безсмислена глупост....Само дето пишката на циганина е пълна с парафин и освен да прави деца друго не знае !

МуКаДеС
01-12-2013, 19:31
Съдържат, ъъ, кисело млеко с фекалии, другото са глупости...

crazy2rumzy
01-12-2013, 19:31
Електронната цигара е най-добрият заместител на истинската!

GoshoItalianeca
01-12-2013, 19:33
Съдържат, ъъ, кисело млеко с фекалии, другото са глупости...

Чудно ми е кви простаци се мотаят по форумите.

МуКаДеС
01-12-2013, 20:30
Чудно ми е кви простаци се мотаят по форумите.

Ебавам се бе, нямам друга работа и вися тука, не се връзвай.

FearFactory2012
01-12-2013, 20:32
МуКаДеСе , а да ми лапнеш хуяТ не щеш ли ? Па насра

GoshoItalianeca
01-12-2013, 20:32
Ебавам се бе, нямам друга работа и вися тука, не се връзвай.

Отиваи си бии чикии като няма кво да правиш, човека те пита сериозно.

PullMeCloser
01-12-2013, 20:44
Ужасни са тези цигари. Дере на гърлото, имат вкус на сладко и никак не ми убиват желанието да пуша, не, че съм ги пробвала с тази цел, де.

FearFactory2012
01-12-2013, 21:08
Тoчно както беше хубавото Кроки ... Лапаш нещо , гълташ нищо :D

crazy2rumzy
01-17-2013, 18:39
Аз лично успях да спра цигарите благодарение на ел. цигара!

rock_that_body
01-17-2013, 21:51
Аз спрях цигарите от раз и вече 9-ти ден не пуша. Настроих се психически, че не са ми нужни и т.н. и всъщност въобще не изпитвам желание да пуша... А си бях редовен пушач 4 години... и сега тея дни отвреме-навреме си дърпам от електронната цигара на приятеля ми и според мен е доста добра идея за отказване на цигарите... Чувам различни мнения относно това дали са вредни или не... И в крайна сметка освен, че имат никотин искам да разбера дали вредят с нещо друго (примерно на дробовете, физическата издържливост и т.н.) ?

DragonLady
01-17-2013, 22:51
И аз много се замислям да си купя ли такава или не. Хем искам да пробвам, хем ме е страх да не стане да я захвърля на 1вата седмица и хиоп, пари дадени на вятъра. Но и се изкушавам от разните му течности с аромати на ванилия, шоколад, ягода и тн. Вие какво мислите за тези никотинови течности с аромати? Някой пробвал ли ги е?

DragonLady
01-21-2013, 20:26
Up

POLLINA
01-21-2013, 20:47
ммм аз имам електронна цигара.Моята течност е с аромат на ягода. Честно казано,не я приемам като никакъв заместител на истинските цигари.Седи ми в чаната и просто като съм в кафе,което не се пуши си дърпам от нея.

dream1707
01-21-2013, 20:54
И аз не мисля, че би ми помогнала особено да спра цигарите. Пушила съм много пъти.. даже имам познати в чието кафе раздават електронни цигари и вътре се пуши само това... Има някои с много приятни аромати, но не е истинска цигара това за мен.