PDA

View Full Version : Помогнете ми!



br0ken17
01-14-2013, 11:30
Здравейте. От известно време ми се случва , но много много рядко.. снощи ми се случи пак и затова пиша тази тема. Много трудно заспах,понеже заспивайки аз почвам да чувам някакви вътрешни гласове които не ме оставят да спя и ме обзема някакъв страх. Станах пих мента глог и валериан и заспах след 1 час , но моля ви кажете ми на какво се дължи това и какво е лечението ?

haritov
01-14-2013, 14:28
Здравейте. От известно време ми се случва , но много много рядко.. снощи ми се случи пак и затова пиша тази тема. Много трудно заспах,понеже заспивайки аз почвам да чувам някакви вътрешни гласове които не ме оставят да спя и ме обзема някакъв страх. Станах пих мента глог и валериан и заспах след 1 час , но моля ви кажете ми на какво се дължи това и какво е лечението ?

при психиатър

GoldenHeart
01-14-2013, 14:49
Шизофрения.

PurpleDream
01-14-2013, 16:14
изтегли си някой мега скучен филм и като си легнеш си го пусни, ще те приспи веднага ;д

besso
01-14-2013, 16:15
Може и да не е шизофрения, не плашете момчето, нека все пак иде на психиатър да му обясни за какво става дума. А дори да е шизофрения заболяването е лечимо, но не трябва да се отлага. Пиши после какво ти е казал лекаря.

xXxPETYAxXx
01-14-2013, 17:28
Стрес? Нещо те тревожи. Страх те е от нещо?!
Иди да ти леят куршум, на мен като бях малка ми помогна много това нещо. Може и на психолог да идеш, ама за тях нямам отзиви(за сега) :D

rubby179
01-15-2013, 08:53
Според мен трябва да отидеш на психиатър.

prysnata_ti4inka
01-15-2013, 09:34
И аз мисля, че психиатърът е оптималното решение в случая. Проблема може да е много дълбок, може и да е нещо безобидно. Все пак тук няма действащи психиатри, до колкото знам, а и да има, предполагам трябва преглед да се направи. Наистина - не си играй с тези неща, не е хрема. Отиди на лекар и обясни какъв е проблема. Той ще ти помогне!

sexa_na_kompleksa
01-15-2013, 12:30
Какво имаш предвид по вътрешни гласове?
Не взимай хапчета в никакъв случай. Ако не можеш да заспиш, пий чай или мляко, чети книга, гледай филм, занимавай се с нещо и си легни по-късно.