PDA

View Full Version : Най-странната менструация.... ПОМОЩ!



rock_that_body
01-16-2013, 13:55
Моля за бързи отговори и съвети..
Значи, вчера ми дойде и имаше може би 5-6 малки капчици кръв /кафява/ по бельото ми... Веднага отидох да се измия, но докато се миех нямаше нищо... Това става към 11ч сутринта... и така цял ден след тези 5-6 капчици нямаше абсолютно нищо, днес също... Някакви предположения от какво може да е, защото адски се притеснявам... Четох някакви неща в интернет, но точно такъв случай не видях никъде... Моля за бързи отговори! :(

DisappointedDreamer
01-16-2013, 14:24
Може да е от овулацията. По време на нея, някои жени /аз вклч./ прокървяват.

А може и да си бременна.

rock_that_body
01-16-2013, 21:57
Овулацията ми мина преди няколко дена.. А последно имах полов контакт онзи ден с приятеля ми... Мислиш ли, че това са единствените варианти за такова прокървяване :X ?

Virjii
01-17-2013, 09:43
Ами не, може ако сте били по-бурни, може да си се разранила нещо... много неща може да е, но според мен нищо ти няма. Не веднъж ми се е случвало да имам такива случаи - веднъж менструацията ми беше при нормална обилна първите дни, яркочервена и течна, около 6 дни, беше 10 дни кафеникаво зацапване като отначало беше малко и със всеки изминал ден се увеличаваше. Скоро минах профилактичен преглед - нищо ми няма. Така, че споко. :)

xXxPETYAxXx
01-17-2013, 12:03
Е, ако по твой изчисления, овулацията ти е била преди 2-3 дни, това не значи, че не може да не е била точно тогава, когато си я очаквала. Щом е била в тоя период е прекалено рано да ти дойде, а е възможно овулацията да ти е "закъсняла". Това не е точна наука. :)

rock_that_body
01-17-2013, 21:44
Да но ако причината е, че примерно сме били по-бурни не трябва ли прокървяването да се появи веднага след половия контакт? Дето се вика, бяха минали доста часове... Правихме го към 9 вечерта, а прокървих на следващия ден към 11 сутринта ей така от нищото... а Virjiii, това, за което ми говориш менструация ли е? Защото моето беше някакво прокървяване, което помислих за менструация, но се оказа, че не е... и до днес нямам кървене от онзи ден насам.. Дали да не изчакам още няколко дни да видя дали ще има нещо подобно, а уж си чакам и цикъла тея дни.. А ако го няма работата отива към гинеколог.. :x А това за закъснялата овулация..хмм това ще е най-добрият случай... дано да е това и да не е нещо свързано с бременност или някаква болест недай си боже...

Virjii
01-18-2013, 08:04
да. менструация си беше при мен, но както виждаш при теб е било моментно и вече го няма. но виж правили сте го към 9, после цяла нощ си спала и сутринта си станала (към 11 примерно) и тогава е прокървило - нормално, щото си седяла легнала през цялото време и като си се изправила и тогава е потекло. И на мен ми се е случвало да има леко зацапване понякога след секс, не точно кръв, ами розово такова. Абе според мен, ако се чувстваш добре, нямаш проблеми, значи ти няма нищо. Не те боли, сърби, нямаш зачервено,обрив...значи си окей

rock_that_body
01-18-2013, 22:03
А дано... на мен мисълта ми е друга.. През цялото това време дето викаш не съм била легнала... Доста вървях напред-назад до 11 и то стана изведнъж, все едно от нищото... И за това се притеснявам сега.. А и четох тук-таме, че това може да е признак за бременност... Но ако е такова изобщо има ли вариант да се прояви толкова скоро?? ...