PDA

View Full Version : Проблем с цигарите



sToyAncHo
01-16-2013, 20:49
Здравейте! :)

Проблемът ми е свързан с това, че ми е трудно да откажа цигарите. И то не, че не мога, ами в училище слизам да пуша всяко междучасие, защото нямам какво да правя. Ако стоя пред стаята и чакам да дойде учителката ще ми е голяма скука и няма просто какво да си кажа с хората от моя клас. Приятели от другите класове нямам. Не, че нямам, но са просто познати. Имам няколко приятелки, но те слизат всяко междучасие. Пушачите ще ме разберат. Ако слизам така просто без да пуша няма как, понеже всички около мен да димят и то просто ти се пуши още повече. Пуша по 10 цигари на ден от около над 2 години. Дайте ми някакъв съвет без подигравки ако може. Наистина ще съм ви благодарен. Забравих да добавя, че тренирам ММА от месец и половина, ако е от значение де. :)

Искам да се извиня, ако съм пропуснал някоя запетая, буква и т.н., ама е 12 часа почти и съм много изморен.

Mladenoff
01-16-2013, 23:21
т'ва с MMA-a май по-скоро се похвали, а ? ама то вече е модерно

sToyAncHo
01-17-2013, 06:42
Пред кого съм се похвалил, ако мога да попитам? Пред анонимни хора, с които даже не си знаем физиономиите. И не, да тренираш не е модерно, понеже ако беше модерно много хора щяха да са по залите, а не да спят до 12 часа, да станат и да идат на училище. :)

paralized1
01-17-2013, 07:49
Просто си го наложи! КАжи стоп и спри. Знаеш ли колко пари отиват за цигари... знаеш. Спри! Сама се спри!

draid
01-17-2013, 08:25
И какъв съвет искаш ? Очевадно нямаш и капка воля ....

lamer4e7o
01-17-2013, 12:59
Нямал какво да прави и пуши цигарки… Ами в даскало много бързо можеш да си намериш работа, хъх. Отиваш при чистачките и ги питаш кой кенеф да лъснеш.

Horrificus
01-17-2013, 13:10
А защо ти трябва да спираш цигарите? Ако имаш достатъчно пари и нямаш за какво да ги пръскаш си пуши цигари ама не прекалявай.

sToyAncHo
01-17-2013, 19:30
Нямал какво да прави и пуши цигарки… Ами в даскало много бързо можеш да си намериш работа, хъх. Отиваш при чистачките и ги питаш кой кенеф да лъснеш.

Ти ако нямаш работа що не дойдеш да ми го лъснеш :) (в) кенефа?

Ukhtar
01-17-2013, 20:05
щях да пиша нещо дълго, но...ТРЕНИРАШ ММА ОТ МЕСЕЦ И ПОЛОВИНА БАТЕ и пушиш по 10 цигари от 2 години...аз отскоро започнах пак да тренирам както трябва(разбирай вече седмица и нещо титанична мускулна треска,която лекувам с клин клин избива, след...много време пауза) и се мъча с тоя никотинов глад, ама си представи да спреш цигарите ,като си пушил средно 2 кутии и отгоре на ден от години...веднъж не съм опънал

Тъй че, пушачите колкото и да те разбират, си прецени дали искаш да се лигавиш (въпреки че общо взето или си безволев пикльо, или потресаващо глупав трол) или да решиш, че си мъж.

lamer4e7o
01-17-2013, 20:05
sToyAncHo, с удоволствие. Само кажи откъде си.

С подобни постове само доказваш за какво пушиш цигарите… Дребен келеш. Чупка!