PDA

View Full Version : Един вид вегетарианка



believe_1999
01-18-2013, 21:16
Здравейте,аз съм на 13 години и съм момиче.Tъй като съм 54 килограма и съм висока някъде 164-166 искам да отслабна,но има неща, които ме притесняват. Аз съм един вид вегетарианка. Не ям месо (с изключение на колбаси) също така не ям кюфтета,кебапчета,зеленчуц и,дюнери,пилешко абе нищо подобно от тези,които изброих.Обичам да си похапвам сладко (не много). И въпросът ми е:Каква диета мога да спазвам,за да отслабна някъде 4 килограма? Благодаря предварително. :)

Slobbery
01-18-2013, 21:28
Спортувай! И спри сладкото и тестеното.. също съм чувала,че месото помага при отслабване,защото там се съдържа някакъв ензим,който го няяма при плодовете примерно.Иначе работата е спорта+хубава и полезна храна.

believe_1999
01-18-2013, 21:37
Сега през зимата стана така, че 4 пъти в седмицата съм на танци (по горе-долу 1 час),а през лятото вечер излизам и бягам доста често.

smile12345
01-18-2013, 21:46
вегетарианка била, ама друг път...недей да спазваш никакви диети, най-много да си навредиш-само на 13 си, ако толкова искаш да отслабнеш се ограничавай малко и спортувай повече...

Violenza
01-18-2013, 22:34
Вегетарианка ядяща колбаси. :lol:
Малка си за диети, а и според описаните височина и кг не би трябвало да имаш кой знае какво за сваляне, че чак да си на диета..

mimsssssss
01-19-2013, 00:04
Ама българското общество много обича да слага епитети. Вегетарианка била :D Кажи просто че не ядеш месо, голям праз как му се вика.

Спри захарта, тестените храни, газираното, пърженото и т.н. и всичко ще си дойде на мястото. Хубаво е, че ходиш да танцуваш :)

ranieri
01-19-2013, 05:36
Ам те колбасите са вегетариански какво и се смеете . В тях има само ГМО соя и картон , няма месо...

besso
01-19-2013, 06:19
По-добре яж месо, колбасите са пълен боклук!

tonssy
01-19-2013, 06:24
Ам те колбасите са вегетариански какво и се смеете . В тях има само ГМО соя и картон , няма месо...

Ахах, абсолютно.

Amore-Mio*
01-21-2013, 19:24
Що ли ми се струва, че нямаш нужда от отслабване, а от стягане.
Можеш примерно да започнеш някакви домашни тренировки и това е.

rubby179
01-22-2013, 09:33
Вегетарианството няма нищо общо с отслабването, да не говорим че е безумие да се твърди че някой е вегетарианец при положение че яде колбаси. Може би трябва да си изясниш какво точно искаш и тогава да питаш.

marilyn
01-22-2013, 11:47
Яж месо, а спри колбасите.

skromno
01-23-2013, 13:47
Ти си откачена бе.Как на 13 години няма да ядеш месо.Ти знаеш ли до какви ужасни неща може да доведе това.Има безброй много проблеми,които можеш да си навлечеш.И няма как да отслабнеш само с диети на тази възръст.На 13 години трябва да СПОРТУВАШ!!!Не бягай от часовете по ФВС,гледай да ходиш повече пеш(6/7 километра на ден) и прави някакви упражнения докати си си вкъщи.На 13 години нямаш кой знае колко да си учиш така,че имаш време.С мързел и диети най-малкото,което е да си прецакаш растежа и да надебелееш още.

fenka_bmw
01-24-2013, 18:07
Ти си откачена бе.Как на 13 години няма да ядеш месо.Ти знаеш ли до какви ужасни неща може да доведе това.Има безброй много проблеми,които можеш да си навлечеш.И няма как да отслабнеш само с диети на тази възръст.На 13 години трябва да СПОРТУВАШ!!!Не бягай от часовете по ФВС,гледай да ходиш повече пеш(6/7 километра на ден) и прави някакви упражнения докати си си вкъщи.На 13 години нямаш кой знае колко да си учиш така,че имаш време.С мързел и диети най-малкото,което е да си прецакаш растежа и да надебелееш още.
Е какво ще си причини като не яде месо... Аз не ям и месо и колбаси. Всичко което е от месо или има месо не го ям.

xoxi
01-25-2013, 15:56
Да ядеш колбаси, а да не ядеш зеленчуци, не е вегетарианство.
На 13 години, въобще не тръгвай да спазваш диети. Тялото и организмът ти все още се развиват и ще е огромна грешка ако започнеш да се ограничаваш по такъв брутален начин.
На тези годили бързо се качват и бързо се свалят килограми. Тичай, запиши се на някакъв спорт, прави си дълги разходки, скачай на въже... Всякакви физически дейности извършвай, но НЕ гладувай.
Няма да е зле и да спреш колбасите, а да проядеш зеленчуци.
Само с колбаси, сладко и плодове само може да си навредиш.