PDA

View Full Version : тест за трева ?!!



NoMoreCocaBaby21
01-19-2013, 14:51
Здравейте хора, та така де ще карам направо, вчера един приятел ми се обади и аз почнахме да си лафиме за трева .... таа аз си мислех, че майка ми я няма в нас, и в един момент тя влезе в стаята и ми вика "кво си пушил" и някви такива (явно е чула разговора). Еми аз затворих телефона и почнах да се правя на малоумен, и нали викам "Кво да съм пушил, кви ги говориш".... та както и да е избих номера, че не става въпрос за мен а за някъв приятел ... еми да ама сега с баща ми искат да ми правят някви уринни тестове за марихуана и то не веднъж, а когато на тях им скименло. Проблема е, че аз си мислех, че днеска ще ми правят тези тестове и съм изпил адски мн вода и мисля, че се изчистих (за последно пуших оня ден и беше съвсем малко), но въпроса е, че утре с едни гр-та ще правиме партия и някакси ми се иска и аз да се включа, обаче съм 100% сигурен, че майка ми ще ми даде теста и тогава вече нз. Таа идеята ми е: Ако може да кажете няколко начина за бързо и ефикасно пречистване, ще съм ви мн благодарен .... и бтв някой ми беше казвал, че тревата стояла около 8-12 часа в организма, ама това някакси не ми се струва мн вярно + тва, което чета в нета .... :хх

Mladenoff
01-19-2013, 15:01
THC-то в кръвта ти стои до няколко месеца ;) Иначе с тоя тест с урина не знам до колко хваща, ама не е толкова сериозен, колкото кръвния, така че не се притеснявай, ала-бала е ;)

xXxAngerfisTxXx
01-19-2013, 15:45
ми да не си пушил ве... бахти наркоманите

r0073x
01-19-2013, 20:39
пий кафе или фуросемид + паматон (второто е да си оправиш нивата на калия, че фуросемида ги сваля. Не ти го препоръчвам, но пак е вариант, ако нямаш друг избор)

наред с това и много течности. Успех :)

NoMoreCocaBaby21
01-20-2013, 11:01
мс за отговора r0073x, дано действа. Само да питам, някъде пишеше, че 2-3 кафени чаши сол и вода за 1 ден и съм щял да се изчистя ... таа тва вярно ли е или поредния мит?

Sc0RcH
01-20-2013, 12:57
Самоубии се, галфон.

Зайче..
01-20-2013, 13:24
Изстискваш в една чаша лимони и слагаш захар вътре. Не знам като количества как стоят нещата, но колкото повече изпиеш, толкова по-добре.
Също знам за вода и кисело мляко /не айрян, просто пиеш вода и ядеш кисело мляко, т.е. тва да ти е основното за малко/.
Обаче доколкото аз знам за по-малко от една седмица няма как да си изчистиш организма, квото и да си правил, както и да си пробвал, просто съм чувала, че е невъзможно.

skornex
01-20-2013, 20:36
ко ми се прайте че някой от вас не сте пушили трева ем яжте ми ку*а тогава ко ми се прайте човек да не ви пита нещо като не знайте недейте пишете и тва е

Sc0RcH
01-20-2013, 20:43
Не съм пушил нито веднъж, сега се извини.

Slobbery
01-20-2013, 21:18
Не се навивай да пикаеш пред тях,отиди в тоалетната и сипни малко вода в чашката с урината... един приятел беше направил така и нищо не излезна,хем беше пушил същия ден..:)

just_a_girl2007
01-20-2013, 23:04
до 90 дни след приемане на наркотиници, ако ти направят тест, ще е положителен.

hriseto_22
01-24-2013, 17:38
Аз ако бях на твое място нямаше да пуша трева даже никога нямаше да пробвам. :) И един съвет от мене - по-добре се откажи докато е време.

r0073x
01-24-2013, 19:10
На 20 съм, тая година ставам на 21. Пуша ганджа от 16-годишен и не ми пречи на каквото и да било, даже в момента карам висше - медицина :)
Родителите ми знаят, не ми правят проблеми и така.
За млеката и подобни бабешки лекове съм чувал, но съм скептично настроен. По-скоро бих се доверил на някакви диуретици + солидно количество течности. Набавяй си магнезий и калий (ядки, банани, сушени кайсий или чрез хапчета като паматон), че може да си докараш някоя хипокалемия и да пукнеш :D

sweetka_96
01-24-2013, 19:17
Яж много кисело мляко и пий лимонов сoк..На една приятелка и помогна. :)

Nothingtodohere
01-24-2013, 19:47
За пречистване не знам,ама поискай някой твой приятел да даде проба вместо теб,пък и в крайна сметка да не си пушил

Gang Starr
02-06-2013, 20:58
ми да не си пушил ве... бахти наркоманите я бегай бе плехар

nyxu
02-07-2013, 10:47
поискай някой твой приятел да даде проба вместо теб

Това е добра идея.
Пък до колкото знам, тест с урина няма да покаже ако 2,3 дни преди това не си пушил, а кръвния тест хваща до 90 дни.
Сдържай се малко и недей да пушиш тия дни, дано само са се опитали да те сплашат ;д