PDA

View Full Version : Подут пенис



kendiman
01-20-2013, 06:58
Здравейте,
Снощи бях с едно момиче,с което до преди това не съм бил в леглото, всичко си мина ок свърших 2 пъти. Не я познавам толкова добре за да знам дали има болести или не, а и си бях с презерватив...Но преди 10минути ставам и гледам, че кожичката на пениса ми се е подула, на пипане е меко, на главичката й няма нищо. Знаете ли какъв може да е проблема? Дали съм разтегнал нещо при триенето ? или заради някоя вена ? направо ще се побъркам..
Моля за ПОМОЩ....дано само не е нещо сериозно

granger
01-20-2013, 07:49
Щом си бил с кондом едва ли е болест,по -скоро може да е някаква реакция срещу латекса.

kendiman
01-20-2013, 08:07
Щом си бил с кондом едва ли е болест,по -скоро може да е някаква реакция срещу латекса.

Дано да е това...да ми мине тези дни иначе ще трябва да посещавам лекари....

rock_that_body
01-21-2013, 21:52
Дам.. или е реакция, заради латекса, или е някакво леко протриване.. А боли ли те или е просто подуване?

Delvecchio
01-21-2013, 22:02
Иди на лекар.Без значение колко са компетентни хората във форума,когато става въпрос за здравето(особено за здравето на малкия kendiman,гошко,Волтрон,или както там го наричаш) трябва да се посъветваш със специалист.

kendiman
01-21-2013, 22:29
Благодаря ви :) вече ми мина, но все пак се посъветвах с лекар, порблема беше от протриване. Трябва да се внимава :D