PDA

View Full Version : Паузирали ли сте си цикъла? (НЕ менопауза)



AnarchyPunk
01-22-2013, 00:30
Окей, звучи тъпо, но ми се случи. Дойде ми в най-неподходящия момент (да си го кажем направо - бъш мид-коитус) и като го препсувах брутално след няколко часа изчезна 'безкрайно' за 2 дни (адски удобно, понеже точно тези 2 дни гаджето не трябваше да учи за изпити и имахме възможност да се чукаме до смърт :-D ) и сега отново е тук. Малко се чувствам като Бог или нещо таквоз - паузирах си цикъла 8-) От друга страна уча биология и някак звучи като цветна бременност, което хич не ме кефи. Е, така или иначе ще уринирам върху тест (може и върху теста по органична химия :-D ), но все пак ми се ще да попитам - може ли да НЕ Е цветна бременност?
Иначе съм на 21 и цикъла ми е приблизително веднъж на 3 месеца (да, май определено съм бог :-D ), но няма проблем с това, просто го мразя и псувам редовно, та за това сигурно е така (:
На някой друг случвало ли се е да цъкне паузата?
Разумно обяснение на феномена, плийз?

DisappointedDreamer
01-22-2013, 06:53
Проблеми имаш. Сериозни.

bloodyF
01-22-2013, 09:52
не е феномен, разбъркани хормони/бременност е
ако не се ебаваш...че нещо не ми звучи правдоподобно..

shmatarok
01-22-2013, 10:03
Е, прави тест и да видим, ние как да знаем?
Дори да не е бременност, на мен това не ми се вижда особено нормално, но поне ще отхвърлиш единия вариант. И ако бях на теб, щях да посетя лекар.

DragonLady
01-22-2013, 10:22
Учудва ме наичина, по които говориш за себе си ... А това че ти идва един път на 3 месеца никък не е на хубаво, и вместо да мислиш как да се изчукаш с гаджето, замисли се дали не трябва да посетиш гинеколог.

AnarchyPunk
01-22-2013, 11:37
В същност нямам. Въпреки че гинеколожката се почеса по главата къв съм звер :-D Между другото при някои животни цикъла нормално е през 3 месеца... знаех си, че съм кучка :-D
Иначе по темата - няма ли някой на когото да се е случвало?
DragonLady(як ник бтв), как да говоря за себе си? Аз съм си урод от биологическия факултет, какво очакваш :-) Пробвай да учиш там и ще видим за колко седмици ще получиш професионални изкривявания (въпреки че ако трябва да сме честни, за да искаш да влезеш там трябва вече да си бая изкривен)

sweetycherry33
01-22-2013, 11:44
Trolling in the deep

marilyn
01-22-2013, 12:46
Тъп трол.

AnarchyPunk
01-25-2013, 21:36
Ми не е, ама карай :) Явно наистина не е нормално (и съм бог) :D

sweetycherry33
01-26-2013, 08:23
Бог или кучка последно?

ALetterFromTheSky
01-26-2013, 17:58
Палячка по-скоро :)))


върви на гинеколог да разберем Бог ли си, или просто имаш мноо проблеми

magi_dark
01-27-2013, 10:25
Олагала съм си цикъла с противозачатъчни,но при теб не е същото......... Като цяло това което казваш ми звучи като цветна бременност,но има вариянт и да не е..... Преди години ми се случи нещо подобно,отидох на гинеколог и мацката ми обясни,че около яйцеклетката се образува жълто тяло (функционалнна киста),която се пука и това предизвиква кръвотечението с което се изхвърля неоплодената яйцеклетка! Има вариянт в който това жълто тяло се пука само частично и ти идва за малко,после спира и ти идва отново вече нормално.......... Твоя проблем може да се дължи на това,на цветна бременност,на хормонален дисбаланс,но каквото и да е,решението на проблема не е във форума а при гинеколога,така че по-добре отиди на лекар............ И това да ти идва 1 на 3 месеца не е нормално......

Amore-Mio*
01-27-2013, 14:26
Отиди на гинеколог.
Глупаво е да обясняваш как учиш биология и си във факултет, а да не се сещаш, че имаш нужда от сериозни изследвания. Всичките тия неща не се дължат на някакви псувни, а вероятно на сериозни проблеми.

HollyGolightly
01-27-2013, 14:44
На 21 си, идва ти един път на 3 месеца, а ти не предприемаш никакви мерки, вмест да отидеш на гинеколог, ти се "чукаш" с приятеля ти :shock: как да го коментирам това не знам. Пълно безхаберие :?

gersinkaa
01-27-2013, 18:26
е що пък да не е нормално-аз съм така, идва ми когато си поиска, но ми казаха, че е нормално-нямам кисти (ВЕЧЕ), хормоните ми са идеални.... генетично е :) но наистина пусни си едни хормонални