PDA

View Full Version : чувство за недоизпишкване



Соня
01-25-2013, 08:58
Здравейте! Ще ви помоля възможно най-скоро да ми отговорите,защото започвам много да се притеснявам. От няколко дни,след изпишкване усещам това гадно чувство за недиозпишкване. И преди съм го получавала,когато съм стискала определен период от време. Това ми се наложи 2 пъти за тези няколко дни. Имам хрема, и се чувствам леко отпаднала. Също така миналото лято точно преди да отида на море получих същото нещо,но тогава беше малко по различно,тъй като позивите за уриниране бяха по-чести и след консултация с гинеколог ми предписа хапчета за цистит. Проблемът отшумя и всичко си беше наред. Въпросът ми е това чувство за недоизпишкване сега, възможно ли е да е от настинка или да е вследствие от проблема,който имах преди тръгването на море? Моля,споделете мнение ако някой е имал същия проблем! Вече си мисля най-лошото

minchorna
01-25-2013, 09:00
По колко вода вода пиеш на ден ?И да,възможно е да е от хапчетата за цистита.Като имах цистит ми пареше при уриниране и чувствах,че не мога да се изходя нацяло

BamBamBo
01-25-2013, 18:52
Признаци на цистит е.Иди пак на гинеколог,особено,ако ти пари като ходиш по малка нужда.
Ако не се лекува правилно и навреме цистита става хроничен.Когато си настинала или си се "изстудила" се появява.

minchorna Как по дяволите си имал цистит,като си момче?!Хахаха!

shmatarok
01-25-2013, 18:57
BamBamBo, цистит може да имаш и ако си момче, макар че е по-срещано при момичетата.

Иначе авторке, отиди на лекар.

BamBamBo
01-25-2013, 19:26
BamBamBo, цистит може да имаш и ако си момче, макар че е по-срещано при момичетата.

Иначе авторке, отиди на лекар.
Цистита не е ли болест при яйчниците?Или съм се заблудила и е възпаление на пикочните пътища?

shmatarok
01-25-2013, 19:30
На пикочния мехур е.

DisappointedDreamer
01-25-2013, 19:32
BamBamBo говориш глупости. Ама пълни.

BamBamBo
01-25-2013, 19:37
BamBamBo говориш глупости. Ама пълни.
Чувството да ти се пишка постоянно е симптом на цистит(при положение,че и преди е имала).
Относно това,че казах,че момчетата не могат да имат,явно е глупост.
Не разбирам ти с какво помагаш,че да пишеш в темата?

ivetty9
01-26-2013, 17:54
Същото чувство изпитвах и аз от онези дни, придружено с парене и накрая майка ми се обади на лекарката(не съм ходиала на никакви прегледи) и тя ми даде хапчета(Ципрофлоксацин) за възпален пикочен мехур и още след 2рото хапче имаше подобрение,а днес всичко е нормално,но имам още 3 хапчета.Не знам при теб,попринцип може да е от настинката,ако си стояла на течение или си била с мокри крака.

Соня
01-27-2013, 20:18
Благодаря ви много за отзивчивостта! Започнах да пия нелидикс,не отидох на лекар и усещането отшумя. Но мисля да отида на едни изследвания за всеки случай

BlackFlower
01-30-2013, 21:05
Не мислиш, а ЗАДЪЛЖИТЕЛНО отиди.В началото е чувство на недоизпишкване, но когато не можеш да си легнеш, защото все още ти се пишка, въпреки, че нищо не излиза, ще разбереш, че не е трябвало да чакаш.

haritov
01-31-2013, 12:18
Чувството да ти се пишка постоянно е симптом на цистит(при положение,че и преди е имала).
Относно това,че казах,че момчетата не могат да имат,явно е глупост.
Не разбирам ти с какво помагаш,че да пишеш в темата?
значи пикочния мехур при момчетата е недосегаем за всякакви възпаления?

при жените се получава по-често защото утретата е по-къса и навлизат бактерии от външната среда

това не значи че момчетата не боледуват

и дано да тролиш щото едва ли смяташ наистина че цистата е възпаление на яйчниците

но за да ме затапиш потърси в някой латински речник как е пикочен мехур на латински и как е яйчник добави ит накрая и ще се получи възпаление успех в гугъл и повече не пиши тук ако обичаш

rubby179
01-31-2013, 12:19
Не мислиш, а ЗАДЪЛЖИТЕЛНО отиди.В началото е чувство на недоизпишкване, но когато не можеш да си легнеш, защото все още ти се пишка, въпреки, че нищо не излиза, ще разбереш, че не е трябвало да чакаш.

Подкрепям това мнение! Нелекувания цистит може да доведе до много усложнения, които се лекуват продължително време и понякога са доста опасни. Освен това, не знам на колко си години и дали водиш полов живот но ако е така, цистита може да се предаде и на партньора ти.

TrollFaace
01-31-2013, 22:54
Лошо става ако имаш чувство че не си се из срала и както ходиш по улицата да се до из сереш ...