PDA

View Full Version : Абсцес над зъба



shaunaa
01-27-2013, 16:33
Преди около 7 месеца имах кариес на кучешкия зъб и щом ми го запълниха след няколко дена много ме болеше и имах голям отток над него и щом отидох на зъболекар ми пукнаха гнойната торбичка и ходих още няколко пъти, за да ми изкарват гнойта и после спрях да ходя, а мисля че трябваше да отида пак, но мен ме е страх от зъболекар и смятах, че съм добре за това не отидох. Но оттогава до сега винаги ми тече гной от гнойната торбичка, която ми спукаха. Е, не точно винаги просто идва за примерно седмица или повече и после гнойта свърша и след време пак. Чудя се дали е нещо опасно майка ми иска да ходя, но мен много ме е страх примерно да не ми изкарат зъба. Сега ме боли над зъба, където се намира гнойната торбичка и самия зъб също ме боли

shmatarok
01-27-2013, 16:40
Отивай веднага на зъболекар, щото може да стане много по-лошо. От проблеми със зъби, такива други проблеми можеш да си докараш, че свят да ти се завие. При първа възможност заминавай на лекар, не разбирам при положение, че имаш инфекция в устата, как ти е приятно да стоиш така?

Delvecchio
01-27-2013, 16:44
http://www.blitz.bg/article/3801 Прочети,за да видиш,че има и по-страшно от зъболекарите.