PDA

View Full Version : Проблем с половия орган (момче)



iceto20
02-09-2013, 20:26
Здравейте ! Аз съм момче (само) на 12 години. Преди около 6 месеца открих, че имам проблем със забелването на главичката (някакви слепвания). Отидохме при личния, следователно при хирург и без обрязване, с упойка просто дръпна кожичката и магия ... Това мисля че беше ненужна информация, но както и да е. Сега безпроблемно си оголвам главичката дори и в ерекция, но проблемът ми е, че като съм в ерекция пенисът ми се изправя право на горе |/ (ето така :D)! Знам, че това е нормално, но проблемът е там че мога да го сваля с ръка да е изправен напред |--- (нещо такова :D), но чувствам огромен дискомфорт и някакво напрежение в нещо като огъваще се кост (ддз...) точно над пениса. И по-надолу не мога да го сваля... Това не мисля, че е нормално- с голям дискомфорт да го изправя а по надолу да не мога да го сваля ... Мнение ? Съжалявам за неграмотното писане :S

nyxu
02-09-2013, 20:27
:lol:
Мисля, че е нормално.. не знам

iceto20
02-09-2013, 20:37
:lol:
Мисля, че е нормално.. не знам

Момиче ли си ? :D

nyxu
02-09-2013, 20:43
Да :-|

vladyman
02-12-2013, 13:27
Дишай, нищо ти няма. При много мъже пениса в ерекция стърчи нанякъде. При мен "бяга" малко наляво :D. Няма страшно, стига да не изпитваш болка.

georgi12
02-12-2013, 21:32
Не се притеснявай . Съвсем нормално е да е изправен нагоре - това е пълна ерекция . Няма нужда да го натискаш надолу .Всяка игра , която е болезнена е и вредна .