PDA

View Full Version : Черни точки по тялото



Mamin
02-11-2013, 16:52
От известно време започнаха да се появяват някакви черни точки/петна по кожата околу 1 2 (приличат на бемки но не са) милиметра в началото бяха по ръцете и краката сега започнаха да излизат и по врата ходих на кожен лекар но вече месец няма ефект от лечението. Поради лоша компания до скоро съм употребявал различни видове наркотици обикновенно амфетамини за което моля не ме съдете всеки си има проблеми и всеки ги решава по различен начин но понякога по грешен начин. Има ли начин това да е страничен ефект от амфетите?

AliceSw
02-11-2013, 17:11
не са се появили от амфет-а, но заради него не минават...ако се спреш за месец поне, може и да има ефект лечението...

Mamin
02-11-2013, 17:14
От както ги лекувам не съм пипал!

AliceSw
02-11-2013, 17:44
хмм, колко често/ по колко ти беше нормално...реално, ако приемем, че част от амфета се свързва с мастните молекули и се освобождава при разграждането на мастна тъкан, би трябвало да има влияние върху състоянието на кожата и въздействието на различни неща върху нея...реално от наблюдение - ако се ползва, раните заздравяват по-бавно от обикновено с видима разлика във времето

Tyler The Creator
02-11-2013, 18:14
c'mon boy, fuck that and roll another one.

Мое си станал далматинец, братоооо o.O

Mamin
02-12-2013, 10:03
Благодаря за бързите отговори!

Bloodlust
02-13-2013, 19:55
Попитай дерматолога след колко време би трябвало да има ефект лечението. Чакаш да мине този период, ако няма подобрение отиваш на друг дерматолог. Каква ти е диагнозата, с какво се лекуваш?