PDA

View Full Version : Проблеми с паметта



HeIsMyWorld
02-13-2013, 18:03
От година-две имам проблеми с паметта . Нищо не мога да запомня и нищо не мога да си спомня . Това не е някакъв майтап , а сериозен проблем , който наистина ми вреди . Бихте ли ми казали на какво се дължи това . Също искам да попитам , дали L-carnitine освен да гори мазнини наистина помага на хората със синдром на Алцхаймер, защото така пише в сайта ?

Тази слаба памет наистина много ми вреди :(

POLLINA
02-13-2013, 18:05
Ние не сме лекари.

HeIsMyWorld
02-13-2013, 18:07
Аз не те питам дали си лекар . По твоята логика защо тогава в този форум има раздел "Здравни проблеми и болести" ? И питам тук , с надеждата , че някой е информиран , а не , за да ми отговорят с " ние не сме лекари" :) След като не знаеш нещо по тази тема си трай ;)

POLLINA
02-13-2013, 18:16
Ауу айде по-полека с нападките. За хубаво ти го казвам,какъв е сисълът някой да те заблуди много жестоко тук?
Отиди при личния си лекар, кажи какви са ти проблемите и си пусни едни изследвания.
Л-карнитин не знам дали помага за синдрома на Алцхаймер, но трябва да знаеш, че може да се пие само,когато практикуваш физическа дейност.

Kaena Smith
02-13-2013, 18:43
Да нямаш проблем с оросяването?Сигурна ли си,че проблема е от година,две ?
Ако не е чак толкова сериозно,може да прочетеш или пробваш някакви съвети за подобряване на паметта.

Тук има някакви,например :

http://lekuva.net/39567/saveti-za-podobryavane-na-pametta.html

И както вече ти казаха,може да посетиш личния си лекар.Успех!

DeniseWallace
02-14-2013, 12:30
И аз имам същия проблем. Също така имам чувството, че времето тече изключително бавно. Нещата, които съм ги правила вчера ми изглеждат така далечни, все едно са се случили преди 4-5 години.
Ходих при личната, пускаха ми кръвни изследвания, хормонални - всичко е в норма. Следователно за тях съм здрава, но всъщност не се чувствам така. :(

rubby179
02-14-2013, 13:54
Това трябва да го обсъдите с лекар. По принцип всички хора забравят и това е много относително. Специалистите знаят как да установят ако забравянето е наистина здравословен проблем във вашия случай.