PDA

View Full Version : Възможно ли е това?



abvd
02-16-2013, 14:44
Здравейте драги съфорумници , таа чудя се дали е възможно докато спиш и да заспиш завинаги , имам в предвид в кома и да се събудиш след около 2-3 години... бях чел една статия че е малко вероятно това нещо. Но аз се чудя дали е възможно човек който е напълно здрав да попадне във кома докато спи.. ? Възможно ли е това или не? Вие как мислите ?

Tsukuda_Hiroshi
02-16-2013, 22:07
DAFUQ?!

girlwithblueeyes
02-16-2013, 22:48
Напълно здрав човек не може да изпадне ей така в кома докато спи поне аз така знам ! Може след интоксикация,различни черепно мозъчни трамви .

Инсулт
Неврологични припадъци, като епилепсията
Кървене или подуване на мозъка
Инфекции на централната нервна система
Кислородно лишаване на организма
Високите нива на кръвната захар
Токсично натрупване

abvd
02-16-2013, 23:12
въпроса го написах от обща култура защото , с брат ми спорехме че е възможно... и затова попитах но ето че отговора излезе на яве :) Благодаря за което. Може да слагате ключа !

Amore-Mio*
02-17-2013, 07:57
Аз пък си мисля, че е възможно.
Поради много причини, нищо, че физически той може да е напълно здрав. Друго негово състояние също би могло да го доведе до кома.

DisappointedDreamer
02-17-2013, 08:44
Аз пък си мисля, че е възможно.
Поради много причини, нищо, че физически той може да е напълно здрав. Друго негово състояние също би могло да го доведе до кома.

дай примери/причини

как иначе очакваш да приемем отговора ти, като ти просто и чисто general-изираш ?

girlwithblueeyes
02-18-2013, 13:02
Хайде де дай някаква смислена причина здрав и прав човек да изпадне в кома докато спи ? Причините поради който човек може да изпадне в кома са много но никъде няма че е възможна кома просто ей така .