PDA

View Full Version : имам странни болки в стомаха.



kaliope111
02-17-2013, 17:35
Здравейте моят проблем е следният , миналата седмица в понеделник ми се случи да ме боли страшно стомаха все едно съм се наяла и сум бягала и не спираше да ме боли прибрах се имах разтройство и страшни газове , пих линекс малко се пооправих но имам пак от време на време такива болки в стомаха срязваши леко като пробождания , на всичкоо отгоре ме и срязваше по ниско от ляво май дебелото черво, сега пък ми се получи и това да не мога да се изходя като хората , хояд по съвсем мъничко ..... даже ануса почна да ме наболява усещам... вече се побърках.. ходих на лекар джипито.. тя ми вика да си пия линекса той верно поспира газове и така нататък ама на .... имам и някакви пробождания чак към сърцето рядко ... съвсем се побърквам , да не гастрит? не знам как боли аконякой знае да каже , случвало ли ви се е така? аз от крайно време имам подувания от газове и това ми повлия добре със линекса за тях

tonssy
02-17-2013, 18:34
Е само до джипито ли стигна ? По-добре отиди втори път при нея, за да ти даде направление за гастроентеролог поне.

mlf
02-17-2013, 19:14
+

rubby179
02-19-2013, 09:15
Тези болки може да се дължат на колит или синдром на дразнимото черво. Най-добре ще е да се консултираш със специалист. Вземи си направление за гастроентеролог.

Yen_is_bacK
02-24-2013, 23:48
не е гастрит - гастрита е когато имаш възпалена стомашна лигавица, киселини, лош дъх, метален вкус в устата, постоянна жажда, газове, болки тъпи в стомаха, парене, чоплене, повърщане .. твоите проблеми според мен отговарят за диагноза колит, най-добре отиди при гастроинтеролог да направите един рентген с барий и той да напипа там и ще види стомах ли е дебело черво ли е трябва ли колоноскопия и така .. бъди силна и ще се справиш