PDA

View Full Version : Имам голям прасец,как да го намаля???



Mariq Marinova
02-19-2013, 12:37
Дали някой може да и каже някакъв начин за намаляване? По принцип съм чувала,а и от личен опит знам,че от упражненията и натоварването прасецът само се стяга,а не се намалява.Спортувам и танцувам,но вече не чак толкова.Дали причината е в това??? Как да го намаля и дали изобщо има някакъв начин?

FlowerPower
02-19-2013, 13:12
Нямаш ли си други кусури :?

minchorna
02-19-2013, 13:15
Доколкото знам,прасеца е ген.Да,можеш да го стегнеш,но да го намалиш..

minchorna
02-19-2013, 13:16
Има вариант,но не е препоръчителен-атрофия или изчистване на мазнините от областта на прасеца..

strawberry88
02-19-2013, 14:13
Доколкото знам,прасеца е ген.Да,можеш да го стегнеш,но да го намалиш..

Да.

rubby179
02-20-2013, 09:13
Мисля, че тази част на тялото трудно може да бъде намалена. Това, което можеш да направиш е да подбираш облекло, което да акцентира върху други части на тялото, така че прасеца да бъде по-малко забележим.

Cloud9
02-20-2013, 09:35
Отрежи го. Ген си е. Промяна може като не правиш много упражнения, които да го направят мускулест и да изглеждаш като Роналдо в пола. Аз също имам същия проблем, че даже и по-гаден. Моят прасец е леко крив даже и всеки ден обвинявам баща ми за тези гени, които ми е предал. При мен се намали големината на прасеца с намаляване на мазнините, но това е трудно като се има предвид, че трябва да се внимава както споменах и с упражненията, които правиш.

Milena Milcheva
02-21-2013, 15:58
Да,и аз знам че с тренировките трябва да се внимава.Аз също съм със голям прасец.

Milena Milcheva
02-21-2013, 16:00
Отрежи го. Ген си е. Промяна може като не правиш много упражнения, които да го направят мускулест и да изглеждаш като Роналдо в пола. Аз също имам същия проблем, че даже и по-гаден. Моят прасец е леко крив даже и всеки ден обвинявам баща ми за тези гени, които ми е предал. При мен се намали големината на прасеца с намаляване на мазнините, но това е трудно като се има предвид, че трябва да се внимава както споменах и с упражненията, които правиш.

А може ли да те попитам дали знаеш нещо до колко е нормално да е обиколката,защото моят е 39 см.Доста е голям,чак ми е кофти като облека рокли :D :D :D

draid
02-21-2013, 18:54
Ползвай асансьор :D

Yen_is_bacK
02-24-2013, 23:26
прасеца от всички мускули сигурно най-трудно се игражда, пък и аз не познавам момче което да хареса клоьщави крака като сламки ? колко голям пък може да ти е прасеца това че е очертан може само да ти даде повод да очертаеш и бедрата и талията