PDA

View Full Version : Кафеникаво течение



kaliope111
02-21-2013, 00:24
Здравейте имам следния проблем. С приятеля ми правихме секс без предпазни средства бяхме много подмокрени и двамата при което той проникна в мен без нищо и така няколко вкарвания 4-5 след това сложихме и презерватив. Това стана точно след цикъла ми който сърши предния петък . Днеска сряда имам някакво кафеникаво течение , стои лигаво и слузесто , не прилича много на кръв . Въпроса ми е дали това не е ранен симптом на бременност като имплантационно кървене ;х много ме е страх да не е станала някаква беля , той беше доста подмокрен но беше едва първия ден след цикъла ми ... Също така напоследък станаха доста проблеми и съм ужасно депресирана унила изморена нервна не се чувствам на себе си ... може ли да е от нерви?

Abigoria
02-22-2013, 15:01
Като за начало, мъжете не се подмокрят.

А "цикълът" започва с края на менструалното течение.

Плюс това не се забременява за един ден :)

Това най- вероятно е остатъчна кръв. Болки имаш ли?

Следвашият път не си прави експерименти, за да не си трошиш главата после.

Поздрави

risk.risk
02-22-2013, 22:45
а не е ли възможно да има раничка примерно? според мен иди за цитонамазка, макар че гинеколога сто процента ще ти каже че е остатъчна кръв, понеже на никой не му се занимава. ако си на противозачатъчни може да е от тях

xXxPETYAxXx
02-23-2013, 08:03
Като за начало, мъжете не се подмокрят. Убедена ли си, защото аз съм сигурна, че грешиш!

А "цикълът" започва с края на менструалното течение. Моля?! Цикъла започва, когато започне менструацията! Ужас!

Плюс това не се забременява за един ден :) ??? Абе, ти някаква бегла представа имаш ли за секс, цикъл...такива неща?!

Това най- вероятно е остатъчна кръв. Болки имаш ли?

Следвашият път не си прави експерименти, за да не си трошиш главата после. За това си права.

Поздрави
...

granger
02-23-2013, 08:44
^ :lol: so true

Abigoria
02-23-2013, 12:13
...

Първо, цикълът има продължителност 28 до 32 дни.

Второ, да.

И "подмокряне" като дума, заместваща предеякулационна течност не звучи особено добре, не мислиш ли?

Поздрави.

xXxPETYAxXx
02-23-2013, 12:19
А не може ли цикъла да е 27 дни(примерно)!? :lol:
Дори може да е 21 дни!
Не ставаше въпрос за това, колко дни е, а че започва от началото на менструацията, а не края!!!
А защо "подмокряне" да не става, то и за женското овлажняване не е много красива дума, ама се ползва!

Като не знаеш какво говориш, поне не говори глупости.

Abigoria
02-23-2013, 12:22
Окей.

My bad.

Поздрави :)