PDA

View Full Version : Black Veil Brides



sofityoy
04-29-2013, 19:04
Харесвате ли Black Veil Brides? Коя е любимата ви тяхна песен? Намирате ли нещо по интересно в стила им и какво мислите като цяло за хпрата в бандата?
Аз лично ги обожавам! Любима песен нямам тъй като всяка една е мега готина (може би Youth and Whisky ♥ )
Те са ми любимата група.

BloodyDreamer
04-29-2013, 20:09
Знам само три или четири техни песни. Харесват ми, ми седят някак еднообразни и подобни на много други от този стил.
За членовете на групата не мога да говоря, нищо не знам за тях. Попаднах на едно интервю с Анди и ми изглеждаше свестен, но нищо повече не мога да кажа, понеже не съм запозната.
Колкото до външния им вид, макар че той не е от особено голямо значение - гримът им нещо не ми харесва (т.е. самият грим не е лош, но на тях не ми отива, поне според мен), радва ме как се обличат.

psychopath
05-01-2013, 09:09
Тия дават ли ги по Планета?

sofityoy
05-01-2013, 09:26
Тия дават ли ги по Планета?

Не ги дават по „Планета“ и точно това им е хубавото ;)

Bori Adams
05-01-2013, 14:34
Black Veil Brides Youth & Whisky megaaaa qki
Black Veil Brides са американска банда формира през 2006 г. в Синсинати , щата Охайо . Групата се състои от Анди Biersack (вокали), Ашли Purdy (бас, бек вокали), Джейк Pitts (соло китара), Jinxx (китара, цигулка) и християнски Кома (барабани). В момента има договор с етикет StandBy Records , на дебютния албум на групата, Ние Stitch тези рани е издаден през юли 2010 г. и продадени близо 20 000 копия през първата седмица, което я поставя под номер 36 в Билборд Топ 200 чарта, както и номер 1 в Billboard независими диаграма. [1] [2] [3 Black Veil Brides са известни с различния си вид, най-вече е вдъхновена от Kiss е скандален етап персона, както и многобройните 1980 глем актове.

Bori Adams
05-01-2013, 14:35
Тия дават ли ги по Планета?
tiq sa prekaleno gott za da gi davat po Planetata ;) :D

Supermassive____
05-01-2013, 14:38
Хубави песни имат. Но нещо не ме кефи стилът им и цялото това гримиране. :Д

sofityoy
05-02-2013, 11:21
tiq sa prekaleno gott za da gi davat po Planetata ;) :D
огромен + :D

psychopath
05-02-2013, 13:11
Много са скучни тези нещо.

sofityoy
05-05-2013, 20:41
Много са скучни тези нещо.

Не мисля,че са скучни. Вярно имаш право на мнение,не го оспорвам,но това,че ти не намираш различното и интересното в тях НЕ означава,че са скучни.Напротив.

sunman
05-06-2013, 08:37
Нещо с тоя грим ми приличат малко на Motley Crue ! :D

BVBnoname
05-10-2013, 19:41
Много ги обичам! Толкова ме впечатлиха.
За външния им вид казвам, че за другите е чудат, но аз ги обожавам. Много се възхищавам на тяхната смелост да се появяват така.
Песните са супер. Дори не мога да си избера, но телефона ми звъни с "In The End".
Всичките са много интелигентни и ме радват много.
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Моля вижте публикацията ми в лично творчество-Историята на идола ми от негово лице. Това е историята на Анди. ПЛС пишете!

Positive_SouL
05-10-2013, 19:54
Смърт за чалгата да живее Метъла.
Аз не слушам чалга, а метъл само ако чуя нещо хубаво. Но ми е интересно защо хора като тебе се изказват по този начин? Не мислиш ли че се ограничаваш в живота по този начин? На това ли те научи великия Анди, на умраза?

BVBnoname
05-10-2013, 20:13
Тук и по-горния коментар някой ми беше откраднал профила и беше написал глупости.

Positive_SouL
05-10-2013, 20:25
Не! Не ме е научил на това! Просто хората около мен толкова жестоко са се отнасяли с мен (говоря за феновете на фолкмузиката). Толкова толерантно съм се държала преди това и съм ги уважавала, а те не ми отговаряха с това. Преди 1 година прозореца на стаята ми беше счупен с камък и ми счупи главата (защото имах малко диванче до прозореца и там четях книга). Той бе увит с бележка от рода "Метъла не струва! Ти трябва да умреш както и другите почитатели на рока и метъл, защото се уроди и божи издънки. Дано умреш!". В момента имам 8 шева на дясната страна на лицето си. Гаджето и всички ме напуснаха, защото всички ми се подиграваха и ме наричаха франклищайн.

Това истина ли е? Тези хора са дошли до къщата ви и са счупили прозореца знаейки че ти си металистка? Значи тези хора са те познавали. Какво стана с тях? Не мислиш ли, че по този начин можеш да докараш и други такива случки? В крайна сметка хейтъри има и в рапа, метала, чалгата и където и да погледнеш.

BVB_noname
05-11-2013, 10:36
Не, не е истина. Вчера след като написах Историята на идола ми от негово лице профила ми бе откраднат. Дори и началото на текста с името и годините ми бе променено. За профила от името и годините до публикуването на коментари от мое име бяха променени. Смених си паролата на стария акаунт, но ми излиза, че акаунта е невалиден. Може ли да ми пишете на ЛС за да ми помогнете да си върна стария акаунт? Съжалявам за причиненото неудобство.

BVBnoname
05-11-2013, 11:11
Успях да го върна и ще поправя коментарите.

belieberxforever
05-18-2013, 20:29
една дума за тях - PERFECTION! <3
любимата ми група, уникални са просто, нямам думи ;3;3

BassDownLow
05-20-2013, 20:47
Моята любима тяхна песен е The Gunsling.

psychopath
05-20-2013, 23:51
Не мисля,че са скучни. Вярно имаш право на мнение,не го оспорвам,но това,че ти не намираш различното и интересното в тях НЕ означава,че са скучни.Напротив.

Значи...ако аз харесвам нещо, то не означава, че е хубаво - напротив! ? :D

Violenza
05-22-2013, 06:10
Божеее, защо ли реших да цъкна снимки в гугъл. :D Ама това мъже или жени са?

Ще трябва да се успокоявам сега с Алисия и Галена! Душевният ми мир е нарушен.

nevermind...
05-22-2013, 13:16
Божеее, защо ли реших да цъкна снимки в гугъл. :D Ама това мъже или жени са?

Ще трябва да се успокоявам сега с Алисия и Галена! Душевният ми мир е нарушен.

Поздравявам те за ограниченото ти мислене..

mimspotter
05-25-2013, 13:09
Имат хубави песни, няма спор, може би любима ми е Rebel Love Song.
Имам чувството, че някои от песните им са доста еднотипни.
Иначе определено съм фен, особено на Анди :D

skylarbiersack
08-05-2014, 22:06
Аз не слушам чалга, а метъл само ако чуя нещо хубаво. Но ми е интересно защо хора като тебе се изказват по този начин? Не мислиш ли че се ограничаваш в живота по този начин? На това ли те научи великия Анди, на умраза?

Анди не го е научил на омраза защото навсякъде той казва че всеки си има свое мнение и има право да слуша и прави каквото му харесва.

Ryuko
08-05-2014, 22:33
Само една песен съм слушал от тях и ми стана любима:

https://www.youtube.com/watch?v=eRTZHq0tLOg

Pos7_
08-08-2014, 00:22
https://www.youtube.com/watch?v=gFDCHdKbKBY