PDA

View Full Version : Бяла слуз с кръв след натискане?!?!?!



Longview
06-10-2013, 15:41
Добре, накратко, на 17 съм и не водя полов живот. Днес с приятеля ми стигнахме нетипично далеч, като се натискахме, и имам предвид яко натискане, само по бельо, на легло, като истински контакт, само че през гащи. Усетих овлажняване, което сметнах за нормално, винаги когато се възбудя има такова. Но количеството доста нарасна. Отидох до тоалетната и видях, че е бяло-жълтеникава, не много рядка течност, с капки кръв.
Той ме УВЕРИ и уж провери, че не бил свършил, но... не мога да си го обясня.
Най-главно ме интересува какво може да е и изобщо може ли да се забременее така...

lipecek
06-10-2013, 16:15
:D неможе да се забременее. Най вероятно си се възбудила доста, овлажнила си се яко и може да имаш и бяло течение и ако си се протрила през гащичките ето ти малко кръвчица. НЕМОЖЕ ДА ЗАБРЕМЕНЕЕШ !

DisappointedDreamer
06-10-2013, 16:46
Добре, бе, Божичко, той не е проникнал и не е свършил КАК МИСЛИШ, ЧЕ ЩЕ ЗАБРЕМЕНЕЕШ ТАКА?! Боже, на 17 си, оня твоя сигурно по-голям, образовайте се малко. Тая течност е от теб, кръвта може да се обясни с овулация. Пресметни си я.

Longview
06-10-2013, 16:50
Окей, и така да е, но защо това овлажняване продължава още? Вече, 3ти час? През 5 мин сменям евридейки и се бърша. Преди съм била много по-възбудена и не ми се е случвало такова нещо...

DisappointedDreamer
06-10-2013, 16:55
Бяло течение? Пресметни си овулацията. На някои жени около нея се появява въпросното течение, макар че то хич не е нормално и е препоръчително да посетиш гинеколог, ако го имаш.

kr373n
06-10-2013, 17:00
.
Той ме УВЕРИ и уж провери, че не бил свършил

И да е свършил, нищо не може да стане през бельото.
най-смешно ми стана как е проверил 8-) това да не ви е кола, че да и проверявате течностите, "антифриз, масло" :lol:

ПП: на колко годинки сте?

Fisherman
06-10-2013, 17:58
И да е свършил, нищо не може да стане през бельото.

брао бе страшен съвет,ти не знаеш но сперматозоидите са учудващо издръжливи

kr373n
06-10-2013, 18:35
брао бе страшен съвет,ти не знаеш но сперматозоидите са учудващо издръжливи

Само с мен няма да спориш, иди да се редиш с троловете.
Знам много повече от теб!
Авторката казва, че двамата са били с бельо, в такъв случай ако приятелят и се изпразни, нищо не може да стане през бельото.
Чайко.

Fisherman
06-10-2013, 18:41
виждам много знаеш

Bank$
06-10-2013, 19:05
Само с мен няма да спориш, иди да се редиш с троловете.
Знам много повече от теб!
Авторката казва, че двамата са били с бельо, в такъв случай ако приятелят и се изпразни, нищо не може да стане през бельото.
Чайко.

Хахахх някой си повярвал :D

HarabeishoOrGoHome
06-10-2013, 19:14
@Fisherman, досега не взимах никаква страна, но забелязвам, че винаги си негативно настроен към всеки, било то мъжко или женско, което говори, че си адски спаднал тип. За какъв се имаш, само ти си знаеш. Престани да хейтваш всеки срещнат, не мисля, че това ти помага. :)

Longview
06-10-2013, 19:27
Ъпдейт: Течението продължава вече твърде много време и е в твърде голямо количество. Четох, че нормалното е 2 чаени лъжички, а това си е сигурно цяла чашка. Кръв вече няма, но урината ми е тъмножълта (ако това има нещо общо, каквото и да е).

Fisherman
06-10-2013, 19:34
@Fisherman, досега не взимах никаква страна, но забелязвам, че винаги си негативно настроен към всеки, било то мъжко или женско, което говори, че си адски спаднал тип. За какъв се имаш, само ти си знаеш. Престани да хейтваш всеки срещнат, не мисля, че това ти помага. :)

Виж човек,обиждам само хората,които по една или друга причина са го заслужили.Оспорих те какво е станало толкова?Аз самият съм чувал/чел за доста странни и дори невъзможни случаи на забременяване,така че човек никога не може да е сигурен в нищо.

HarabeishoOrGoHome
06-10-2013, 20:22
Не, просто ти казвам какво съм забелязал аз.

girl91
06-10-2013, 21:57
Бяло течение? Пресметни си овулацията. На някои жени около нея се появява въпросното течение, макар че то хич не е нормално и е препоръчително да посетиш гинеколог, ако го имаш.

Има разлика между бяло течение и нормалното овлажняване на вагината, което е различно по време на овулация, след менструация и т.н.

DisappointedDreamer
06-11-2013, 05:13
Има разлика между бяло течение и нормалното овлажняване на вагината, което е различно по време на овулация, след менструация и т.н.

Знам, че има. Но това, което тя спомена "жълтеникава слуз" изобщо не мисля, че е просто овлажняване на вагината. Особено щом продължава да е толкова силно.

marilyn
06-11-2013, 09:43
Знам, че има. Но това, което тя спомена "жълтеникава слуз" изобщо не мисля, че е просто овлажняване на вагината. Особено щом продължава да е толкова силно.

Мхм.
Що не си запазиш час при специалист? Може да имаш някакво възпаление...

Slobbery
06-11-2013, 11:37
но урината ми е тъмножълта (ако това има нещо общо, каквото и да е).
A aкото? :)

3STM
06-11-2013, 13:35
Добре, накратко, на 17 съм и не водя полов живот. Днес с приятеля ми стигнахме нетипично далеч, като се натискахме, и имам предвид яко натискане, само по бельо, на легло, като истински контакт, само че през гащи. Усетих овлажняване, което сметнах за нормално, винаги когато се възбудя има такова. Но количеството доста нарасна. Отидох до тоалетната и видях, че е бяло-жълтеникава, не много рядка течност, с капки кръв.
Той ме УВЕРИ и уж провери, че не бил свършил, но... не мога да си го обясня.
Най-главно ме интересува какво може да е и изобщо може ли да се забременее така...
mm ne pri polojenie 4e si oshte dectvena nqma ot kakvo da se pritesnqvash otnosno bremennost ... a kolkoto do tezi techeniq ami nesam mn sigurna za kravta ... smisal neq q ima i to ne vinagi pri parviq pat :))))

bigcityprisonx
06-11-2013, 19:02
Не съм много запозната с това,но 100 процента не можеш да забременееш.Според мен просто си се възбудила малко повечеко,но за всеки случай това,ако продължи,отиди на лекар.

sweetycherry33
06-11-2013, 19:14
Записа ли си час за гинеколог?

Brown_Sugar
06-12-2013, 13:01
Мисля,че тъмния цвят на урината е по-притеснителен от течението ( не искам да те плаша,но е симптом на доста болести ). Отиди при личния си лекар и му кажи за всичките си притеснения,а той най-добре може да те насочи на точно какъв специалист трябва да отидеш.

li0n
06-12-2013, 14:52
:razz:
Не, не мога.

as94
06-12-2013, 17:38
Ъпдейт: Течението продължава вече твърде много време и е в твърде голямо количество. Четох, че нормалното е 2 чаени лъжички, а това си е сигурно цяла чашка. Кръв вече няма, но урината ми е тъмножълта (ако това има нещо общо, каквото и да е).

Вместо да ъпдейтваш, иди на лекар за течението и не се бой, няма как да си бременна. Много надценявате възможностите на спермата. Много женени двойки чакат с години за деца и опитват и не се получава, твоето гадже едва ли има сперма с торпедо. Споко

DENKAZ
06-13-2013, 21:45
Защо просто не се шибате?

eclipse06
06-13-2013, 22:08
Аз самият съм чувал/чел за доста странни и дори невъзможни случаи на забременяване,така че човек никога не може да е сигурен в нищо.

Слухове много, аз лично не им се доверявам, преди да се убедя напълно :) Смехотворно е да се твърди, че може да се забременее от едни "изцапани гащи". Сперматозоидите дори не са се придвижили до въпросното място, колкото и да са издържливи. А и дори да са достигнали, шанса е също толкова малък. Трябва да е точно в момент на овулация. Хора, не говорете наизуст, осведомете се. Предпазните мерки са нещо необходимо и крайно желателно в тази възраст, хубаво е да се внушава, че трябва да се използват. Но моля ви се, стига с тези бабини деветини.

baby_baby
07-02-2013, 20:44
Може да ти е дошло