PDA

View Full Version : Тежък момент



effe.1
06-29-2013, 20:44
Здравейте на всички.Първо искам да се извиня,че пускам такава тема.! Значи тази година завърших 12 клас и ми е адски тежко.Раздялата със класа ме боли много а освен това най-вероятно няма да ги видя в близката година/и,защото есента заминавам за Австрия да работя една година там и догодина ще кандидатствам във НБУ.Кажете ми как да преодолея тази прословута раздяла,защото не ми дава сън,а и съм човек,който никак не обича тъжни историй.

hristo99
06-29-2013, 20:53
Поддържайте връзка чрез скайп или фейсбук.

marilyn
06-29-2013, 22:12
O, ще ти мине. Явно сте били готин клас, но ще видиш като започнеш работа, като после влезеш в университет как ще ти е още по-готино. Срещаш постоянно нови хора и е много по-интересно. Като те хване ежедневието и няма да имаш толкова свободно време, ще си имаш други приоритети и постепенно с класа няма да поддържате такива отношения. Всеки се пръсва на някъде, университет, работа, едно, друго и времето е ограничено, а много неща за правене има. И така, даскалото остава в миналото, човек гледа напред.

Seattle
06-30-2013, 05:10
С готини хора е трудно да се разделиш и реално никога не ги забравяш. Трудно ще е в началото, но след това се свиква. Начин за преудоляване на този период е да си намериш занимание. Пак ще се сещаш от време на време за хубавите моменти, но живота продължава по 1 или друг начин! Не го пилей точно заради това. Повечето хората идват и си отиват, константите са малко.

sexa_na_kompleksa
06-30-2013, 06:31
Не е толкова страшно, колкото изглежда. Ще си намериш нови приятели, а през това време ще си пишеш и ще се чуваш с приятелите от класа.