PDA

View Full Version : ОГРОМЕН ПРОБЛЕМ ИЛИ ВУДУ МАГИЯ?!?!?!??!?!?!??!?



hihihaha
06-30-2013, 19:09
Така...... Да започваме с темичката ни!!! Скакалците.. Познавате ги, да! СКАКАУЕЦ каза Митьо Пищова, това е като с ПИПИРУДИТЕ.. КАРАМ НАПРАВО! Живея в дворец в царската махала и има скакалци.. Доста са!!! Пръскахме против тях, викахме фирма - без резултат!!! В замъка отсреща живее стара магьосница.. Според мен тя е направила някаква вуду магия с тези животинки! Веднъж бях на кафе у тях и видях един казан, в който забърква отвари и над една от тях пишеше с едри букви - 18 11 1 11 1 12 6 23 !!! РАЗТЪЛКУВАХ ТЕЗИ ЦИФРИ С ПОРЕДНИ БУКВИ ОТ АЗБУКАТА! ЗА МОЕ ЩАСТИЕ, НЕЩАСТИЕ ИЛИ НЕ ЗНАМ КАКВО СЕ ПОЛУЧАВА - С К А К А Л Е Ц !!!! ОХ, НЕ ЗНАМ, МАЙЧЕТА! ФОРУМСКИТЕ ДЕЦА ВИНАГИ УСПЯВАТ, НЕ СЕ ТРЕВОЖЕТЕ ЗА МАТУРИТЕЕЕЕЕЕ И ПОМАГАЙТЕ ЗА ВУДУТОООО, КУФАРЧЕТА С МУХЪЛ!!!

anonymous895156
06-30-2013, 19:14
Enough bg-mamma for you

Dark_Heartbreaker
06-30-2013, 19:16
Троленето не ти е талант, приеми го ;)

hihihaha
06-30-2013, 19:21
ЛЕШОЯДИТЕ И БЕЗ ТОВА СА НА ПРИВЪРШВАНЕ!! И няма кой да яде мършата и смрадта е ужасна, и не стига, че няма лешояди, прилепи в ресторанти, кихнах!!!!!!! Оф, размина ми се, а исках да кихна. Това е като ти се киха да кихаш, като ти се повръща - да повръщаш, после ти става леко на душата, майчееееееетаааааааааа! ЛИМОНИ !

Supernaturalfan
07-02-2013, 03:03
Ех, че забава. Ха-ха.

Да, хуморът не е твоето признание, определено.