PDA

View Full Version : Национален Военен Университет "Васил Левски" - Велико Търново



sis95
07-02-2013, 15:15
Здравейте.. Малко не съм наясно със кандидатстването в университет и цялата работа.. чувствам се много изостанала в това отношение, та искам да попитам няколко въпроса:
Ако има някой, който учи там- Харесва ли ви? Доволни ли сте? Има ли реализация?
Какво мислите за специалността- Национална и регионална сигурност? Има ли реализация?
Добър ли е университета?
Много глупав въпрос, но моля да ме извините, защото наистина не съм наясно- Мога ли да завърша бакалавър там и след това да следвам магистър- Право.. примерно във Великотърновски университет "Св.св. Кирил и Методий"
Има ли списък на темите по история, които трябва да знам, за да се явя? Чувала съм, че в различните училища искат темите написани по различен начин-вярно ли е?
Това е вторият ми избор за университет, ако в първия не се получи. За първия знам, че е хубав избор.. няма какво да го обсъждам..
Много се извинявам за въпросите, които може да ви се сторят малко глупави и се надявам да ми помогнете! ВСЪЩНОСТ НАДЯВАМ СЕ НЯКОЙ ДА МИ РАЗЯСНИ ЗА КАНДИДАТСТВАНЕТО КАТО ЦЯЛО...

marilyn
07-03-2013, 15:20
Ти с какво искаш да се занимаваш изобщо?

psych0
07-04-2013, 10:39
Имаш изпит- единия е по математика, география или история.
От самия университет организират подготвителни курсове и консултации, като цената е 100лв.
За тази специалност, която ти искаш мисля, че няма физически изпит.