PDA

View Full Version : Мислите ли си,че съм асоциален?



Rabadadum
07-03-2013, 17:20
Така,ще ви разкажа по-подробно,а ако може да ми кажете вашето мнение дали съм асоциален.

Горе-долу през ден излизам навънка с 2-3 приятели,някой път да се разкараме,друг път с кучето,но само за 2-3 часа.Пак горе-долу през ден излизаме вечер вънка пред блока с няколко приятели,но просто си седим.През уйкенда пък ходим някъде прим. в друг град на разходка.На басейн може да отидем,но не всяка седмица.През останалото си време съм малко на лаптопа,гледам телевизия или просто спа.

Мисълта ми е,че не съм като повечето деца на моята възраст ( 14-15 ) да излизам всеки ден по кафенета и т.н.Та моля ви отговорете ми.

granger
07-03-2013, 17:23
Не си, чилаут!

perry_the_platypus
07-03-2013, 18:32
http://bg.wiktionary.org/wiki/%D0%B0%D1%81%D0%BE%D1%86%D0%B8%D0%B0%D0%BB%D0%B5%D 0%BD Ето ти дефиниция на думата "асоциален", ако отговаряш на тези критерии, съответно правиш си сметка да оправиш положението.

Според мен не си асоциален, защото хем си имаш приятели (2-3, но истински), хем си излизаш.
Имаш много алтернативи сега (през лятото), можеш да се запишеш на курс по някакъв език, чети, тренирай, etc.

BloodyDreamer
07-03-2013, 18:52
Ти ако си асоциален, аз не знам какво трябва да съм... За Раднево ще да съм направо.

Lucho
07-03-2013, 21:53
Ей, момче, при второто четене на поста чак разбрах, че си от мъжки пол. На първо четене набързо ми се стори, че чета поста на някоя кифла.

Че не си асоциален - това е факт. Ама се стегни малко.

Какво куче имаш?