PDA

View Full Version : Фотография в НАТВИЗ?!



shusha
07-04-2013, 12:46
Здравейте, имам интерес след време да кандидаствам в НАТВИЗ с фотография. Огледах сайта и разбрах, че ще падне яко учене.Имам въпрос дали има някакви курсове за подготовка или само самоподготовка.
Също, ако може информация какъв е потокът? Информация за изпита? Въобще ако има някой от там да сподели.
Блаходаря :)

anonymous895156
07-04-2013, 14:02
По-добре стани художник, фотографията е само щрак-щрак
остави снимането на японците

shusha
07-05-2013, 07:55
Пхахаха, ни моа да рисувам.
И наистина си я харесвам като професия.

vladyman
07-05-2013, 09:10
Като човек със сходна донякъде професия (видео монтажист) мога да ти кажа следното - ако искаш да работиш нещо свързано с фотографията и САМО с фотографията (тоест не кино, не анимация, не видео игри, само и единствено фотография) то диплома не ти трябва, особено пък от наш университет. Трябва ти портфолио и опит. Диплома никой, никъде и за нищо няма да ти иска, сериозно говоря. А това което ще научиш за фотографията за Х години в университет, спокойно можеш да го научиш напълно безплатно и за половината време сам. Пълно е с прекрасни учебници по фотография, писани от световнопризнати майстори (а не вижданията на някой наш "феодален старец").

Не приемай това мнение като плюене по Натвиз, университета изобщо не е лош за нашите стандарти, но специално за фотографията не ти е нужен.

shusha
07-05-2013, 09:22
Влади много ти благодаря.
Прав си,но не ни ми се стои без висше.
Има още време до университета, ще го измисля.

irrationalDecision
07-05-2013, 16:50
Хора, виСше искате да учите, а не можете правилно да напишете името на университета, в който възнамерявате да следвате. НАТФИЗ е абревиатура - Национална академия за театрално и филмово изкуство. Затова и буквата е Ф, не В.

shusha
07-05-2013, 16:52
Хубаво, сбъркала съм :)
И знам какво значи.