PDA

View Full Version : Интеграл vs. Ориндж



just_344
07-05-2013, 17:15
Здравейте!
Тъй като смятам да кандидатствам в чужбина искам да ви попитам коя от двете фирми е по-добра.Имам предвид цени,отношение,разнообрази е от университети.
Другият ми въпрос е как е по-добре да се подготвям за SAT и TOEFL - вкъщи или на курсове в Американския-АУБ.

Благодаря предварително!

DukeSolinus
07-05-2013, 21:19
Здравей! За кандидатстването аз избрах Ориндж. Препоръчаха ми ги мои приятели, които преди това са използвали техните услуги. Консултантката ми се оказа много добра и ми помогна за много неща. Аз карах IELTS и реших да се готвя през повечето време сам. Ако бях се готвил по-сериозно съм сигурен, че щях да изкарам повече, но вече съм приет така, че не му мисля. Аз ти препоръчвам Ориндж. :) Виждам, че искаш да се готвиш в АУБ, от Благоевград ли си?

just_344
07-06-2013, 19:35
В момента сондирам мнения относно консултантските фирми и подготовката за двата изпита.Да се запиша е най-лесното, но ако мога да спестя 2х189 евро няма лошо :)))).Иначе,да от Благоевград съм.

DukeSolinus
07-07-2013, 13:25
На мен услугите им ми струваха около 30-35 паунда.
В каталога на Ориндж има всички техни партниращи университети, с които кандидатстването ти там ще е безплатно. Аз избрах такива и за това ми струваше толкова малко. :)

just_344
07-08-2013, 09:44
Аз имам техен каталог,но там университетите са от Европа,а аз искам в САЩ.Ще отида септември и на място ще питам.Иначе за изпитите САТ 2 с език(немски,френски и т.н.) какво е горе-долу нивото?