PDA

View Full Version : Дали ще ме приемат (ФМИ)?



dimitar.pavlov
07-06-2013, 15:18
Здравейте.

На изпита по математика 2 в СУ се представиш трагични и сега бала ми е 13.50 въпроса ми е ще ми стигнели за Информатика в ФМИ, или винаги има догодина също имали смисъл да чакам 3то класиране ако не ме приемат на първо или второ? Аз по принцип имам и математика писана като желания където приемам с най-нисък бал, но имали смисъл човек с 3.1 по математика да я записва при положение, че на мен не ми пука за математиката. Истината е че аз искам да взема диплома, не знам за какво ми е, но го смята за нещо което мога да се похваля после. И може да е полезно някои ден ако реша да си сменям работата.
Също така аз искам да уча във ФМИ защото там няма да ме карат да присъствам, което за мен е важно защото работя и няма как да стават и двете, а искам редовно за да мога да ползвам общежитие защото е по евтино. Ако запиша информатика или нещо което е свързано с ИТ сферата само математиката ще ми е проблем, за останалите неща на дали има на какво да ме научат което аз вече да не знам, като визирам програмирането.
Темата е доста рандум но имам въпроси и в момента няма който да ми отговори и затова пиша тук. Ще ми е интересно да чуя вашето мнение.

granger
07-06-2013, 21:03
Миналаъа година на 2ро минималния за мъже е бил над 16
Информатика
обучение пол планов брой приети минимален бал
редовно Жени 10.69
Мъже 16.80

marilyn
07-07-2013, 15:15
Доколкото знам миналата година имаше незаети места в Статистиката и там само с диплома се записваха. Иначе доколкото знам някои преподаватели там си държат на присъствията.

AliceSw
07-07-2013, 15:50
пхаха, с 3,10 нямаш какво да търсиш във ФМИ, пък допълнено с намерението да не ходиш, ще завършиш 1-ви курс след 3-4 години с прекъсванията

Chacho
07-08-2013, 08:02
Няма смисъл да записваш.

1. С оценка 3.10 няма кво да търсиш в тоя факултет, там се учи математика
2. Дипломата не ти трябва, хората във ФМИ си научават математиката и не го завършват по тая причина
3. Няма да можеш да го завършиш, там изпитите не са играчка като кандидатстудентския, който явно също ти е висока летва
4. Всичко, което можеш да научиш в тоя факултет, можеш да си го научиш и вкъщи