PDA

View Full Version : Рожден ден подарък ?



ChukBass
07-07-2013, 11:42
Наблизава рожденният ден на най-добрата ми приятелка. Тук идва моментът, в който трябва да и избера подарък, но след толкова рожденни дни и други поводи по които съм и подарявал нещо вече съм се изчерпал от към идеи какво да и подаря. Затова бих бил много благодарен ако ми дадете идеи за подарък. Благодаря Ви предварително :)

shusha
07-07-2013, 11:44
Има един магазин Bezpanika там има оригинални подаръци.Има и оналйн магазин.

kalpazanka
07-07-2013, 12:16
Хамстер?

heartsdesire
07-07-2013, 12:21
Парфюм. :)

nea_
07-08-2013, 08:46
албум със снимки от началото на приятелството ви или клип (евентуално снимка с хубава рамка), може и да си поръчаш пъзел с ваша снимка, също може така модерните за това лято "пишещи джапанки" и последното ми предложение е порцеланова фигурка (няква сладка). Например тате ми подари ангелче, защото съм неговото ангелче. нш такова

ChukBass
07-16-2013, 21:25
Благодаря за идеите :) аз се замислям за книга и да напиша някакво послание и затова бих искал да ви попитам за някоя книга ?

sexa_na_kompleksa
07-17-2013, 06:59
Какъв жанр предпочита приятелката ти, знаеш ли?

ChukBass
07-17-2013, 09:30
Любовни романи, любовна драма ето тази ми направи впечатление http://www.helikon.bg/books/127/%D0%9E%D0%B1%D1%8F%D0%B4-%D0%B2-%D0%9F%D0%B0%D1%80%D0%B8%D0%B6_169166.html :)

Баща Ти
07-17-2013, 11:30
Вибратор.

Philophobe
09-07-2013, 14:24
Според мен освен на материален подарък, тя много би се зарадвала и на нещо, с което да и покажеш колко я уважаваш и цениш. Предлагам ти за идея да и подариш мило стихотворение, посветено на нея, като може първите му букви да образуват вертикално нейното име или някакво послание. Написано върху красива картичка и сложено в плик за писмо. Знам един сайт, където пишат уникални стихотворения по поръчка, за конкретния човек и повод. http://podarak-ot-stihove.alle.bg Подарих такова стихотворение на близка приятелка, тя много се зарадва, направо беше очарована. :)

JustaLittleKid
09-07-2013, 15:56
Според мен освен на материален подарък, тя много би се зарадвала и на нещо, с което да и покажеш колко я уважаваш и цениш. Предлагам ти за идея да и подариш мило стихотворение, посветено на нея, като може първите му букви да образуват вертикално нейното име или някакво послание. Написано върху красива картичка и сложено в плик за писмо. Знам един сайт, където пишат уникални стихотворения по поръчка, за конкретния човек и повод. http://podarak-ot-stihove.alle.bg Подарих такова стихотворение на близка приятелка, тя много се зарадва, направо беше очарована. :)

Уникална идея!

Видях книгата, която си й избрал - "Обяд в Париж", изглежда ми интересна. Щом обича да чете такива книги, също би била добър вариант за подарък.

Ето ти още една идея: наскоро моя добра приятелка имаше рожден ден, подарих й плюшена играчка, защото много обича такива неща, и една кутия за подаръци с разни сладки и бонбони вътре. Много се изкефи, хаха. :)

Желая ти успех!

Smith_6
09-07-2013, 16:00
Наблизава рожденният ден на най-добрата ми приятелка. Тук идва моментът, в който трябва да и избера подарък, но след толкова рожденни дни и други поводи по които съм и подарявал нещо вече съм се изчерпал от към идеи какво да и подаря. Затова бих бил много благодарен ако ми дадете идеи за подарък. Благодаря Ви предварително :)
Подари и фалшива бомба(или ако искаш истинска, за да е по-интересно) която да тиктака със леко доловим шум на стар часовник.Нагласи я на 3 минути. Това ще е един от най-светлите и спомени и никога няма да го забрави.

nnngirl7
03-23-2014, 08:05
Има онлайн магазин - www.artstudio.bg ... там има много оригинални подаръци за подобни случаи! :)

The Cheetah
03-23-2014, 08:15
Вибратор.



+