PDA

View Full Version : Листовки, изпит - ? обяснете?



znaikoli
07-08-2013, 16:25
Таа здравейте първо ще помоля ако темата не е за тук да бъде преместена, защото не можах да намеря правилното място... таа бащата ме кара да почвам да ходя на курсове (шофюрски изпит) ама как така не трябва ли първо да си зема листовките след като съм учил знаци правила и т.н та чак тогава да доиде същинската част "карането" щото малко странно ми изглежда да ме пуснат да карам дори примерно без да знам всчики знаци и правила ? моля помогнете благодаря ви :)

Addicted__
07-08-2013, 16:32
Инструктора преценява кога си готов да караш.Не е задължително да си взел листовките.Не забравяй,че и инструктора има педали,а и няма да те остави да караш на своя глава.Пък и ако поне моите първи часове не бяха в града. :)

granger
07-08-2013, 16:34
Инструктора решава, аз си карах първо теорията, отделно учих вкъщи листовките, карах си и часовете от кормуване. Когато инструктора реши, ще те пусне на листовки и като си изкараш часовете за кормуване ще отидеш и на практически. Не става от днес за утре.

joannalof
07-08-2013, 16:48
Аз карам в града и още не съм си взела листовките.Даже кормуването ми е от помощ при решаване на листовките.

lisi4ety
07-09-2013, 08:57
То самите курсове включват една част теория и подготовка за листовки. Листовките спадат към курсовете, това имам предвид. Караш си часовете теория, отиваш на изпит на листовки, караш си часовете кормуване, отиваш на изпит там. (;

xXxAngerfisTxXx
07-09-2013, 09:13
аз почнах първо кормуването, и докато го карах си взех външния по листовки, останаха 2-3 часа кормуване и на изпит пак. Зависи от учебния център, някои искат да вземеш външния преди да те пуснат да караш, което е пълня шитня... повече от нещата се учат докато караш и ги видиш, а не като четеш и нищо не разбираш :D