PDA

View Full Version : ПРИЕТИ В НТБГ СОФИЯ



pepi764
07-09-2013, 10:36
Хайде да видим има ли приети в НТБГ и да се запознаем

anonymous895156
07-09-2013, 10:38
http://www.youtube.com/watch?v=ET5wMV7g6DA
Да ви върви по вода :oops:

pepi764
07-09-2013, 10:51
Този инцидент не мисля че влияе на гимназията.Това не би трябвало да е водеща новина -важното е че децата там излизат с много добри знания и професии

armeeco
07-09-2013, 16:54
Подобни неща се случват навсякъде...

perry_the_platypus
07-09-2013, 18:09
Има няколко теми за НТБГ. Айде разтърсете се! -.-
Иначе dimitar., не говори без да знаеш. :)))))

SunT
07-10-2013, 14:38
Подобни неща се случват навсякъде...
Именно.

anonymous895156
07-10-2013, 16:50
Иначе dimitar., не говори без да знаеш. :)))))

Да съм казал нещо? Сериозно?! :/

perry_the_platypus
07-10-2013, 18:22
Да съм казал нещо? Сериозно?! :/

В София сигурно не си стъпвал, ама даваш мнения за столичните гимназии, хахахахаха.

anonymous895156
07-10-2013, 18:40
В София сигурно не си стъпвал, ама даваш мнения за столичните гимназии, хахахахаха.

Не ме познава, а дава мнения къде съм ходил. Тъжно, още по-тъжен е фактът, че си емоционално осакатен

Hidayet
07-10-2013, 18:59
Хаха знаеш ли Димитре.. интересно е, че така ни оплюват училището, а не дават многобройните ни награди, медали и купи. Естествено, че по български ще се оплюе престижното, нищо, че това се случва всеки ден в пропадналите училища пълни с наркомани и курви .;)

anonymous895156
07-10-2013, 19:18
Така. Във вашето училище има огромна издънка на абитуриентския бал, което е факт. Не съм оплювал нищо, публикувах клипа от издънката. Вместо да си замълчите или да кажете какъвто и да е нормален аргумент (за ваша сметка, мнението ми имаше хумористичен характер), вие скачате върху мен, под претекст, че се държа "по български". Казвате, че сте част от престижа, но когато ви е изгодно, се оправдавате с това, че и в пропадналите училища се случват такива неща. Гениално.

интересно е, че така ни оплюват училището, а не дават многобройните ни награди, медали и купи.

това го кажи на всички онези, за които добрите училища по презумпция са само в София, а тези в провинциалните градове са по-зле от тях

perry_the_platypus
07-10-2013, 19:34
Не ме познава, а дава мнения къде съм ходил. Тъжно, още по-тъжен е фактът, че си емоционално осакатен

Честно казано, радвам се, че не те познавам.
Интересно ми е до каква степен на асоциалност ще стигнеш. :)


Хаха знаеш ли Димитре.. интересно е, че така ни оплюват училището, а не дават многобройните ни награди, медали и купи. Естествено, че по български ще се оплюе престижното, нищо, че това се случва всеки ден в пропадналите училища пълни с наркомани и курви .;)


Ама естествено, защо пък му е да види престижните награди на НТБГ, които са много повече от този клип!?
Но нали има изчерпателно мнение по абсолютно всеки въпрос. :D

DisappointedDreamer
07-10-2013, 19:39
Оф, все едно си мерите пишленцата.

Като завършите изобщо няма да ви пука какви "престижни награди" или не, има едно даскало. Изживейте си времето, радвайте се. Даскалото няма значение. Важно е вие какви ще ги надробите.

Hidayet
07-10-2013, 19:47
Така. Във вашето училище има огромна издънка на абитуриентския бал, което е факт. Не съм оплювал нищо, публикувах клипа от издънката. Вместо да си замълчите или да кажете какъвто и да е нормален аргумент (за ваша сметка, мнението ми имаше хумористичен характер), вие скачате върху мен, под претекст, че се държа "по български". Казвате, че сте част от престижа, но когато ви е изгодно, се оправдавате с това, че и в пропадналите училища се случват такива неща. Гениално.


това го кажи на всички онези, за които добрите училища по презумпция са само в София, а тези в провинциалните градове са по-зле от тях

И какво като има издънка, само искам да ти кажа за тази издънка, че се е състояла не повече от 10 минути и то заради ЧУЖДИ лица, а не защото нашите абитуриенти взаимно са направили меле. И за какво трябва да си мълча като не съм съгласна с теб? И ти също си част от тези, за които имах предвид, че знаете само да серете върху това, което е хубаво, само защото е станало нещо, заради някаква измет. Хах и друго .. престижа c побоищата ли е свързан? И за к'фо ми е да се защитавам - не аз съм се била, а и не ми е нужно да се оправдавам, нима не е така, че стават много по-големи издънки по повечето училища? И кога съм казала, че добрите училища са само в София бе, естествено че на много места има хубави училища.. айде моля ти се спри да спамиш :D :D :D

Hidayet
07-10-2013, 19:49
Оф, все едно си мерите пишленцата.

Като завършите изобщо няма да ви пука какви "престижни награди" или не, има едно даскало. Изживейте си времето, радвайте се. Даскалото няма значение. Важно е вие какви ще ги надробите.

Вярно е, че изобщо няма да ни пука. Но за какво ученици като мен трябва да са с лошо име и такива хумористични индивиди да публикуват някакъв тъп клип?! И аз си изживявам времето и не защитавам училището си, защото много го обичам, а защото ми е писнало от всякакви коментари които не са на място ;)

anonymous895156
07-10-2013, 19:51
И какво като има издънка, само искам да ти кажа за тази издънка, че се е състояла не повече от 10 минути и то заради ЧУЖДИ лица, а не защото нашите абитуриенти взаимно са направили меле. И за какво трябва да си мълча като не съм съгласна с теб? И ти също си част от тези, за които имах предвид, че знаете само да серете върху това, което е хубаво, само защото е станало нещо, заради някаква измет. Хах и друго .. престижа c побоищата ли е свързан? И за к'фо ми е да се защитавам - не аз съм се била, а и не ми е нужно да се оправдавам, нима не е така, че стават много по-големи издънки по повечето училища? И кога съм казала, че добрите училища са само в София бе, естествено че на много места има хубави училища.. айде моля ти се спри да спамиш :D :D :D

Пробвай с четене и разбиране :)

DisappointedDreamer
07-10-2013, 19:53
Вярно е, че изобщо няма да ни пука. Но за какво ученици като мен трябва да са с лошо име и такива хумористични индивиди да публикуват някакъв тъп клип?! И аз си изживявам времето и не защитавам училището си, защото много го обичам, а защото ми е писнало от всякакви коментари които не са на място ;)

Тебе пък кой те е определил като "лош"? Това, че набор 94 са се сбили и са били тъпаци, не означава, че и набор 98 са такива. В частност - теб. Дишай. Тебе никой не те е посочил с пръст.

Hidayet
07-10-2013, 19:54
Пробвай с четене и разбиране :)

Аз си чета коментарите преди да ги пусна и коментарът си ми е много ясен. Но напомни ми другия път специално за теб да пиша с прости изречения, защото не можеш да вникнеш в смисъла. :)

anonymous895156
07-10-2013, 19:55
Аз си чета коментарите преди да ги пусна и коментарът си ми е много ясен. Но напомни ми другия път специално за теб да пиша с прости изречения, защото не можеш да вникнеш в смисъла. :)

Дори не разбра, за какво се отнасяше това, което ти казах. Не, че съм очаквал друго :)

evtimow :3
07-10-2013, 20:19
Не ме познава, а дава мнения къде съм ходил. Тъжно, още по-тъжен е фактът, че си емоционално осакатен
За съжаление, аз те познавам, и наистина не си стъпвал в София. :/

*сега си свободен да излееш всичките си комплекси*

teenschool
07-11-2013, 07:47
НТБГ ли??аз съм там

anonymous895156
07-11-2013, 08:14
За съжаление, аз те познавам, и наистина не си стъпвал в София. :/

*сега си свободен да излееш всичките си комплекси*

Пак ли се появи ти бе :)
Ами не, не позна, ходил съм в София

evtimow :3
07-11-2013, 11:03
Пак ли се появи ти бе :)
Ами не, не позна, ходил съм в София
Нда, а аз съм от Марс. :/

Поне като си тръгнал да плюеш, поне си признай, че не си стъпвал в София. ://

~The Smile~
07-11-2013, 12:33
Вече има тема за тази гимназия ---> http://www.teenproblem.net/forum/showthread.php/549198-%D0%9D%D0%A2%D0%91%D0%93