PDA

View Full Version : Какво да правя ???



abvd
07-19-2013, 14:51
Таа .. здравейте съфорумници проблема ми е следния преди около 6-7 години когато бях в началното училище имаше един пич дето много ме тормозеше , взимаше ми парите , биеше ме , тормозеше ме , закачаше ме , постоянно ми се подиграваше че съм слабак , тъпанар и т.н. но понеже завърших началното училище и се преместих в друг град , друго училище , други приятели и т.н. отидох на село за около може би 1 седмица и още съм на село :D таа въпросния пич .. почна пак да ме закача аз си виках ( Венциславе недей да го закачаш ще престане и т.н. ) но пича продължи.. след няколко неуспешни опита да му кажа да престане станах и почнах да се бия с него , дотук добре тупаници ритници изядох както и да е.. проблема е че много лошо го набих.. сега заплашва със "приятелчетата" си а аз съм сам.. тия с който се водя на село ги няма.. а не ми се рискува да изляза да се бия със 10-тина човека.. к'во да правя ? с полиция да го заплашвам не става.. а и брат ми го няма покрай мене .. да кажем че съм сам самичък на света. Обръщам се към вас да ми дадете някакъв съвет какво да правя.. и не започвайте да ми говорите да си ходя от село щото няма как да стане или веднага да почвате да се заяждате и т.н.

heartsdesire
07-19-2013, 21:15
Не отвръщай на удара с удар.

Mariela234
07-19-2013, 21:23
пффффф

jasmins
07-19-2013, 21:28
Аз ако бях на твое място щях да отивам до магазина само за храна (не на шопинг :Д) през деня и щях да се опитвам да остана незабелязана знам лии черни дрехи, качулки т.н т.н...бтв защо дафък стоиш на село като никой от близките ти не е при теб ?? това е безсмислено

Nam3less3
07-19-2013, 22:14
Проблема е, че не си го набил достатъчно, сигурно само леко си го поотупал.

abvd
07-20-2013, 09:52
Аз ако бях на твое място щях да отивам до магазина само за храна (не на шопинг :Д) през деня и щях да се опитвам да остана незабелязана знам лии черни дрехи, качулки т.н т.н...бтв защо дафък стоиш на село като никой от близките ти не е при теб ?? това е безсмислено

Става като вариант да нося качулки , черни дрехи но проблема ми е че не съм си взел :D. Стоя на село само и единствено заради баба ми и дядо ми понеже им докараха дърва и аз помагам :D

pofff
07-20-2013, 13:51
Ами,камуфлаж,AK+1-Аppachi(Военен,боен хиликоптер ;) ) Друг вариант,дай на някой чичка от село,10-20лв.да ги набие,и всичко ще се свърши. :) :smt006: :cool:

sweetmony
07-20-2013, 13:56
не им отвръщай на селските номера ..

abvd
07-20-2013, 15:40
Ами,камуфлаж,AK+1-Аppachi(Военен,боен хиликоптер ;) ) Друг вариант,дай на някой чичка от село,10-20лв.да ги набие,и всичко ще се свърши. :) :smt006: :cool:

и т'ва е вариант но няям кинти :D а и никой няма да се занимава да бие някой на 16-17 години в това село ...

magneticfields
07-20-2013, 20:10
Можеш ли да бягаш бързо?...Ако можеш, само кат ги видиш и си плюй на петите...Или си стой вкъщи, което си избереш.

abvd
07-22-2013, 06:28
И двата варианта не ме устройват..

magneticfields
07-22-2013, 20:55
И двата варианта не ме устройват..

Така и предполагах... :D

purple_butterfly
07-22-2013, 21:14
Кажи му, да се справи сам, а не да вика суполивите си приятелчета.Нали е големия мъж.

bum4ikibum
07-23-2013, 04:37
Kakvo da pravq molq vi pomognete edin prqtel mn golqm priqtel iskal da se samoubiva da go biq li ili da go zaklu4a v mazata :D

abvd
07-23-2013, 08:07
Kakvo da pravq molq vi pomognete edin prqtel mn golqm priqtel iskal da se samoubiva da go biq li ili da go zaklu4a v mazata :D

Заключи го в мазата и го бий със брадвата докато му дойде акъл в главата!

@purple_butterfly колкото пъти да му казвам той няма да ме разбере тъпият винаги ще си остане тъп, но има все пак надежда да стане умен. Понеже разбрах че боят му е малко .. ясно ще трябва още да летят шамари :D

pofff
07-23-2013, 19:12
или се научи да бягаш бързо или да се биеш... не може а и не е редно да седиш затворен у вас заради някви комплексари -.- трябва да им покажеш, че не те определят какво ще правиш ти и къде ще ходиш... само преценявай ситуацията, ако мислиш, че не можеш да надделееш ... по-добре просто си тръгни... в никакъв случай не ги провокирай ако са повее... покажи им, че не си заинтересован и си имаш друга работа освен да се занимаваш с безмозъчни хлапетия и си тръгни по пътя... проблемът е , че ме съмнява и така да те оставят ... обче... нз може би аз това бих направила .. макар, че мен надали ще закачат защото съм момиче... нз... надали помогнаха ама... :D

pofff
07-23-2013, 19:14
това също е вариант, ако мислиш , че можеш да се справиш с него като е сам... мъжете много държат на егото и честта си :D това да му кажеш да се оправя сам де :D че забравих да уточня за кое говоря

abvd
07-25-2013, 09:11
или се научи да бягаш бързо или да се биеш... не може а и не е редно да седиш затворен у вас заради някви комплексари -.- трябва да им покажеш, че не те определят какво ще правиш ти и къде ще ходиш... само преценявай ситуацията, ако мислиш, че не можеш да надделееш ... по-добре просто си тръгни... в никакъв случай не ги провокирай ако са повее... покажи им, че не си заинтересован и си имаш друга работа освен да се занимаваш с безмозъчни хлапетия и си тръгни по пътя... проблемът е , че ме съмнява и така да те оставят ... обче... нз може би аз това бих направила .. макар, че мен надали ще закачат защото съм момиче... нз... надали помогнаха ама... :D

начии първо да бягам бързо мога , да се бия също мога ноо проблема е че на такъв човек и да му обясняваш до утре той няма да го разбере през едното влязло през другото излязло хахаха .. :D

sexyjujito
07-26-2013, 12:03
Ето това вече е проблееем. :lol:

Според мен трябва да си стоиш вкъщи, по - добър вариант няма.Сега веднага ще ми скочите, че няма да си седи вкъщи само заради тях...ами всъщност аз мисля, че точно това трябва да направи, защото ако се съберат 10 човека надали ще ги надвие всичките ?!? В случая трябва да отстъпи, няма как.Едва ли ще му се отдаде случай оттука нататъка да си оправи работите на четири очи с него. :smt014 :booooomb:

Schliwobeatz
07-30-2013, 11:43
Кажи на дядо ти! Ако е прекалено стар, използвай телекомуникационните си средства не за форуми, а за да звъннеш на баща си, чичо си и т.н. Тия роднини и родители за кво ги имате, за украса ли?

psychopath
07-31-2013, 01:55
Трябва или да бъдеш краен и да им вземеш страха, или да не се показваш. :D

Ако на мен някакви селяци ми тегавеят, а аз съм сам, ще се обадя на точните хора и ще им закрием и селото, и мечтите, и све.

Schliwobeatz
07-31-2013, 06:47
Трябва или да бъдеш краен и да им вземеш страха, или да не се показваш. :D

Ако на мен някакви селяци ми тегавеят, а аз съм сам, ще се обадя на точните хора и ще им закрием и селото, и мечтите, и све.

Никога не е добра идея да се биеш с местните. Едни познати отидоха 3 коли с хора и ги почупиха въпреки това. Веднъж пребихме едни местни, после те дойдоха с пушки и трябваше да се крием и да чакаме куките.

Най- добре звъниш на някой да те вземе и не се занимаваш повече. Кво си хабиш живота по някви селяци?