PDA

View Full Version : Сърце,характер or тяло,външен вид.Вечен спор.



normalisboring
07-25-2013, 22:37
Здравейте.
Навсякъде(ask,fm;Facebook.com и т.н) се спори на тема ''Външен вид или характер''.
Искам да чуя вашето мнение,като например се отговаря така:
iskash li priqtelkata ti da izglejda hubavo :d ? - момиче с голямо сърце искам .. ;)))
Окей.Това на мен ми изглежда супер лигаво,при положение,че повечето не казват истината.Наистина повечето държат на това,как изглежда приятеля/приятелката им,отколкото характера.
Предполагам има и такива,които наистина не им пука само за външния вид.
Абе няма да се обеснявам.Искам да чуя вашето мнение.
Предполагам ,че ще кажете : ''Ето обаждат се,грозноватите.'' Но,не.Просто искам мнение по въпроса.

anonymous895156
07-25-2013, 22:40
Eто, обаждат се грозноватите
Ето, обаждат се клишираните
Ето, обаждат се неграмотните
Така по-добре ли е 8-)

Chacho
07-25-2013, 22:48
Характерът е от значение при красивите. Другите не са от значение.

Аз имам 2 характера и 3 красоти, затва си имам харем.

ledenakrasota
07-25-2013, 22:51
Здравейте.
Навсякъде(ask,fm;Facebook.com и т.н) се спори на тема ''Външен вид или характер''.
Искам да чуя вашето мнение,като например се отговаря така:
iskash li priqtelkata ti da izglejda hubavo :d ? - момиче с голямо сърце искам .. ;)))
Окей.Това на мен ми изглежда супер лигаво,при положение,че повечето не казват истината.Наистина повечето държат на това,как изглежда приятеля/приятелката им,отколкото характера.
Предполагам има и такива,които наистина не им пука само за външния вид.
Абе няма да се обеснявам.Искам да чуя вашето мнение.
Предполагам ,че ще кажете : ''Ето обаждат се,грозноватите.'' Но,не.Просто искам мнение по въпроса.

алелелелелей алелелелелей алелелелеееееееееееееееее ее олееееееееееееееееее алелелелелеле

Chacho
07-25-2013, 22:55
алелелелелей алелелелелей алелелелеееееееееееееееее ее олееееееееееееееееее алелелелелеле

http://www.youtube.com/watch?v=L7uICCRpqAw

ledenakrasota
07-25-2013, 22:56
http://www.youtube.com/watch?v=L7uICCRpqAw

Простотия. дай нещо румънско. :dance:

Colouring
07-26-2013, 06:38
Наскоро за пореден път се убедих, че щом характерът на даден човек ти хареса, той моментално става по-привлекателен за теб.

Chacho
07-26-2013, 08:02
Простотия. дай нещо румънско. :dance:

Не е румънско, но е по темата.
http://www.youtube.com/watch?v=qqXi8WmQ_WM

ledenakrasota
07-26-2013, 09:23
Не е румънско, но е по темата.
http://www.youtube.com/watch?v=qqXi8WmQ_WM

Лигло! :lol:

granger
07-26-2013, 09:27
Аз имам 2 характера и 3 красоти, затва си имам харем.

:lol: Чалгаре,ще ме умориш, болничният ти се отразява чудесно!

Баща Ти
07-26-2013, 09:49
Характерът е от значение при красивите. Другите не са от значение.

:O

Mirchu
07-27-2013, 12:33
Всеки човек има различно виждане по този въпрос. Аз лично наистина честно си казвам, че за мен външният вид е от значение, но характера също толкова. Има хора, които наистина не ги интересува характера, но са мнооого мноого малко тези, които не ги интересува външния вид. А и хората са казали, че никой не е перфектен, докато не се влюбиш в него!

Aspire
07-29-2013, 22:03
Колкото хора, толкова и вкусове. Лично аз гледам и 2-те. Ако човекът има добър характер и голямо сърце добре, но ако не ме привлича физически, то значи сме просто приятели. Но не се ръководя само от външния вид. Важна е хармонията :D .

weenonas
07-29-2013, 22:29
Наскоро за пореден път се убедих, че щом характерът на даден човек ти хареса, той моментално става по-привлекателен за теб.

Много съм съгласна.

Красиви хора, с гаден характер не са ми привлекателни. Да може да се кефа на някой с много готино тяло, но това не значи, че смятам този човек за нещо особено.
Грозни хора е много грубо да се каже според мен. Грозното за един може да е красота за друг.
И накрая да спомена още 1 път колко съм съгласна Colouring. Но има случаи, в кои характера не може да компенсира много.

Chacho
07-30-2013, 12:35
Много съм съгласна.

Красиви хора, с гаден характер не са ми привлекателни. Да може да се кефа на някой с много готино тяло, но това не значи, че смятам този човек за нещо особено.
Грозни хора е много грубо да се каже според мен. Грозното за един може да е красота за друг.
И накрая да спомена още 1 път колко съм съгласна Colouring. Но има случаи, в кои характера не може да компенсира много.

Грубо е да кажеш грозен.
Не е грубо да кажеш красив.

I FUCK LOGIC ON A DAILYYYY BASIS!

magneticfields
07-30-2013, 21:26
Характерът, естествено. Все пак външната красоте не е за цял живот, докато характера остава във времето....

anonymous895156
07-30-2013, 22:00
Характерът, естествено. Все пак външната красоте не е за цял живот, докато характера остава във времето....

характерът се изменя най-много

psychopath
07-31-2013, 02:52
Простотия. дай нещо румънско. :dance:

Знаех си, че има нещо сиганско в теб. :Д

WPotter
07-31-2013, 23:04
Просто е:
При тея дето търсят кратки,несериозни връзки (или забивки) - външността.
При тея дето искат нещо по-сериозно - характера.

Chacho
08-01-2013, 08:22
Просто е:
При тея дето търсят кратки,несериозни връзки (или забивки) - външността.
При тея дето искат нещо по-сериозно - характера.

Ще ме е срам да напиша такъв коментар.

DisappointedDreamer
08-01-2013, 09:03
Ще ме е срам да напиша такъв коментар.

Мъничка е :Д ще порасне.

Lilanda
08-01-2013, 09:08
Просто е:
При тея дето търсят кратки,несериозни връзки (или забивки) - външността.
При тея дето искат нещо по-сериозно - характера.
Значи тея, които искат по-сериозни връзки не гледат и външността ли? :lol: Абе я..:D

WPotter
08-01-2013, 13:25
Значи тея, които искат по-сериозни връзки не гледат и външността ли? :lol: Абе я..:D
Далеч съм от тази мисъл...аз говоря кое е (малко) по-важно,не кое е единственото определящо..

fenastz
08-02-2013, 11:28
ask fm i facebook ne e "navsqkude"

Lewskarche
08-03-2013, 22:28
Абе филмари , я елате в реалността и спрете да бъдете лицемери. Колкото и да те кефи характера на някой човек , като е грозноват , кур. Така че всеки , ама всеки гледа външността :) Пример давам веднага : Един приятел има адския характер , държи се добре с момичетата и всичко е тип топ , обаче е пълничък и малко грозен и за тва си е самотен. Всеки един от нас има такъв приятел/ка , така че аре не ми се правете на слепи !

mayaaa
08-05-2013, 00:44
Добре, кажете че съм лицемерна или нещо такова, но аз винаги до сега съм си харесвала хората по характер. Може подсъзнателно да държа на външния вид, а и съзнателно си смятам, че човек трябва да се поддържа в добро състояние, но въпреки това няма да погледна някой и с тялото на Тимбърлейк, ако се държи, като боклук или има самочувствие до небето. От друга страна, ако момчето ме разбира, слуша ме, държи се мило и тн значението на външния вид започва значително да се губи..

SHPAIdURmeN
08-06-2013, 19:57
Моето хубаво за теб може да е твоето грозно ;)

heartsdesire
08-06-2013, 21:01
Max Reede: My teacher tells me beauty is on the inside.
Fletcher: That's just something ugly people say.
Това е от Лъжльото. Не издържах. :D

nevermind...
08-06-2013, 21:14
Craig McDermott: The only girls with good personalities who are smart or maybe funny or halfway intelligent or talented, though god knows what the fuck that means, are ugly chicks.

David Van Patten: Absolutely.

Craig McDermott: And this is because they have to make up for how fuckin unnattractive they are.

Ето още един куоут от филм :D

cunt
08-06-2013, 23:00
то че външността е важна е факт ама мн повече предпочитам да си пия кафето с някоя мацка ,с която можем да вържем две изречения ,отколкото с някоя дива проста и красива селянка.

"теорията" на левскарчето куца нещо - защо тогава има толкова хубави момичета с грозни или дебели момчета ? Парите и сигурността влияят също в случая . Пък и вие така го изкарахте ,че всеки който не е Ален Делон трябва да умре девствен.

SHPAIdURmeN
08-08-2013, 17:22
Моето хубаво за теб може да е твоето грозно ;)

Моето хубаво за МЕН* може да е твоето грозно

Gonnu
08-09-2013, 11:59
Характера! Външния вид също е важен , но има разлика дали ще седнеш с някой много красив и няма да има какво да си кажеш и се държи като пълен кретен или с някой , който не е толкова красив , но не ти омръзва да бъдеш с него и си прекарвате хубаво ... :)

DownloadVirus
08-09-2013, 12:05
Добре, кажете че съм лицемерна или нещо такова, но аз винаги до сега съм си харесвала хората по характер. Може подсъзнателно да държа на външния вид, а и съзнателно си смятам, че човек трябва да се поддържа в добро състояние, но въпреки това няма да погледна някой и с тялото на Тимбърлейк, ако се държи, като боклук или има самочувствие до небето. От друга страна, ако момчето ме разбира, слуша ме, държи се мило и тн значението на външния вид започва значително да се губи..

Хаха с тялото на Тимбърлейк хахаха,че как да погледнеш 70 килограмов кльощав гей ? :D Дето ръката му е колкото китката ми. Ти ако търсиш такива явно толкова и ще разбираш. Може би за теб той ще е боК

Chacho
08-10-2013, 12:45
Абсолютно има логика в изказването й. Не го разглеждайте като два взаимоизключващи се случая.

Има логика и в тва да кажеш, че като обърнеш чашата, ще се излее водата, ама не е много съществено.

Баща Ти
08-10-2013, 14:43
Тялото на Тимбърлейк? D: :D :D:D:D:D:D:

Това не е тяло, това е маса клетки, които поддържат една куха глава.

Dagichka
08-10-2013, 17:58
за мен всичко формира едно цяло, така че..
трябва да има нещо във външността, което да ме грабва - не да е красив, не да е мистър мускул или тн., но да има характерни сини очи примерно или леки трапчинки или нещо подобно, от което да настръхвам всеки път като го видя и да искам да му скоча :Д
характерът, хмм стига ми да е истински със своите предимства и недостатъци, аз ще си го търпя всякакъв ;д

maldini
08-10-2013, 18:01
Това с тялото на Тимбърлейк ме уби.

Minwu
08-10-2013, 19:40
Аз съм се влюбвала в човек, който ми е бил адски антипатичен на външен вид в началото...
Точно обратното също ми се е случвало.. Срещнах най-красивия мъж, който бях виждала през живота ми.. и като си отвори устата.... Беги надалеч! (:

Pr0gr3civ3R
08-10-2013, 19:51
характер разбира се :)

Mary_Jane_69
08-12-2013, 11:33
Какво мнение дириш, трябва да го знаеш сам за себе си, ако искаш лъскав трофей - купуваш си, ако искаш красиво цвете - полагаш грижи за него

New_Teen_Mashine
08-16-2013, 19:37
Ако съм с момиче и към нея не изпитвам никакво желание за сближаване или почвам да мисля работи, които не са свързани с разходката или с нея, значи просто не съм я харесал външно. Аз не мога да се сближа ако не я харесам външно, защото просто ми убива всякакъв интерес. Нямам високата летва тя да е лекоатлет, звезда, страхотно тяло. Искам просто да ми радва окото и ми е на мен симпатична, тогава няма да ми пука за мнението на другите. Характера е на 2-ро място за мен. Лично на мен ми беше симпатично момиче, което в личната и карта пише високо метър и 50 (навярно в реален ръст там някъде), но просто ми е симпатична. Дори съседката ми, която е с мноогоо малко наднормено тегло. Зависи от човека и това е личен избор, други искат характер, защото им е писнало от манекени. 3-тите са тези който имат "мечта за един ден" с определени момиче с добра фигура :)

tedka soletka
08-31-2013, 10:15
В днешно време почти всички ако не кажа всички гледат външността. За мен и трите са важни. :)

ADMIRALKA14
08-31-2013, 10:23
затва си имам харем.
Моля? :shock:



По темата: Нито само характер, нито само външност. От всичко по много тряаа да има. 8-)

ПС:
няма да погледна някой и с тялото на Тимбърлейк

Той па Тимбърлейк едно тяло има..

draid
08-31-2013, 13:47
Имам лош и тежък характер, това ми позволява да съм толкова красив и да подлъгвам невинни момичета :D

anonymous708973
08-31-2013, 13:49
Характерът е от значение при красивите. Другите не са от значение.


Добре казано, бай дъ уей. :д

horacio
09-01-2013, 00:22
За мен външният вид е дотолкова важен, колкото да ми хване вниманието с нещо, начинът на обличане, цветът на очите или начинът, по който се усмихва или ходи. След това идва ред на характера, който е от най-голямо значение за мен. Както казаха по-напред "Наскоро за пореден път се убедих, че щом характерът на даден човек ти хареса, той моментално става по-привлекателен за теб." Пък и доста пъти някои не чак толкова големи красавци се опитват да компенсират с характер, ум или тяло. Доста пъти красавците не компенсират нищо с нищо, защото се мислят за... красавци и това е достатъчно за тях. Попадала съм на много такива случаи.

fevoos
09-01-2013, 02:07
Аз гледам най - много за интелект, интереси и малко външен вид...:)

muhatacece
09-01-2013, 02:15
Ще кажа само едно-тренирай, защото няма от пръв поглед да се влюбят в характера ти, или коефицентът ти на интелигентност :)

mayaaa
09-01-2013, 18:52
http://www.teenviewsofia.com//upload/article_big/image_big_4489.jpg И какво, не ви харесва?? Еми ОК за мен това е идеала за мъжко тяло и всеки с вкуса си. Това само доказва, че красивото за някой е грозно за друг...
И все пак ми е много интересно как от цялото мнение вие извадихте и не спряхте да коментирате само най-несъществената част?! о.о