PDA

View Full Version : Каква почивка!?



hristo99
08-07-2013, 17:07
Здравейте! В момента съм на морето на лагер, организиран от едно училище. Едно училище, защото аз не уча в него, а просто не е стигнало едно място, за да се организира лагера. Подробности как ме уредиха няма да споменавам.
И така никого не познавах, а знаете колко е гадно една групичка от хора да се познава, а ти си непознатият - гледат те като извънземно. Оказа се, че тази групичка е от деца всички по-малки от мен, а и не са просто приятели - те са неразделни и аз за какво съм им притрябвал... За да ме дразнят. Опитвах се и се опитвах да се сприятеля с тях, но те ме отхвърлят. Правят каквото си искат без изобщо да се сетят, че и аз съм там. В нашата стая сме три момчета и снощи за втори път викнаха всичките си дружки в стаята, в която съм и аз. Аз искам да се наспя, защото на сутринта ще стана в 7 часа за да сме на плажа в 8, а те си говорят на висок глас до 1 часа през нощта и на сутринта всички отказват да отидат на закуска и продължават да спят, а аз вече съм станал и в крайна сметка щом само един проявява желание за плаж никой не ходи и съм прецакан, докато онези си спят спокойно. Учителите дават егати свободата, а и са си създали едно добро мнение за учениците си и ако кажа нещо абсолютно нищо няма да направят. Споменах, че само ме дразнят - когато съм в банята ми гасят лампата, а когато тръгна да си отмъстя по същия начин ми вдигат скандал. Веднъж като ми загасиха лампата реших да се направя че нещо ми има да видя колко ще им е смешно. Изприщиха се от притеснение, а като им се изсмях почнаха да блъскат вратата и да крещят и като полудели бяха... Когаго съм в морето непрекъснато ме замерят с водорасли. Веднъж ми бяха лепнали дъвка на панталоните ми. Понякога вземат ключа и ме заключват, ту отвътре в стаята, ту в коридора да не мога да вляза в стаята. Днес влязох да се къпя, докато тях ги нямаше и взех ключа с мен в банята, щото вече ме хваща параноята. Те влязоха в стаята и "Къде е ключът?" Аз им казах че е при мен, а те "ДАВАЙ ГО ВЕДНАГА Г*Й НЕЩАСТЕН ДА ТЕ Е*А В ****** НА МАЙКА ТИ". Аз питам за кво им е като съм си в стаята. Те почнаха да блъскат яко вратата на банята и да ме обиждат. Дадох им го, казах им защо съм го взел, а единия отвърна че съм яко умственоизостанал и някакви такива. Караниците продължиха и след като излязох от банята, докато в един момент бях толкова ядосан, че щях да се разрева и излязох от стаята. Чудех се къде да се скрия и да си поплача, но няма къде - навсякъде из хотела има хора. Опитах се да спра да рева и седнах да пиша това и поне се поуспокоих. Отвратително гадно е да си сам срещу всички. Не искам повече да оставам тук. Искам вкъщи. ;(

sweetmony
08-07-2013, 20:23
Само една групичка ли има? Ако са повече групички опитай да говориш и с другите. В противен случай звъни на вашите и им кажи как стоят нещата ..

Ramona
08-07-2013, 20:26
Колко дни още ти остават ?
Все ще изтърпиш някак. Колко са по-малки от теб ?