PDA

View Full Version : ЕГ "Иван Вазов"- Пловдив



AtanasM
08-10-2013, 19:12
Интересно ми е дали има нови хора от руската гимназия тук ;д

fuzzybuzzy
08-10-2013, 19:58
NEIN ! Всички са при мен :D

bReAk3R
08-10-2013, 21:07
Не, човек, във всички гимназии в Пловдив тая година влязоха нови хора, ама руската остана без 8ми класове :) Мн ясно че има, даже аз съм заек тая година, ама не там и знам кои са в руската, доста хора ;д

AtanasM
08-14-2013, 06:57
РУСКАТА ЗНАЧИ НАЦИЗЪМ!

Не те разбирам. Защо да значи "нацизъм"? В момента руската гимназия е една от най-елитните гимназии в Пловдив. Обучаването е на много високо ниво и голяма част от учениците заминават в чужбина след завършването си тук. Насочих се към тази гимназия, защото мечтая някой ден да замина и да продължа обучението си в чужбина. :)

AtanasM
08-14-2013, 07:14
И СОУ да завършиш, пак няма да имаш никакъв проблем да си продължиш обучението където поискаш. Руската е най-долната селяндурска гимназия, въобще не се лъжи, че си струва. Елит и обучение са антоними на Руската.

Ще започна с това... Ако завърша СОУ наистина няма да имам проблем, ако наистина искам да продължа, но дали ще знам толкова, колкото сега ще науча в гимназията. Май НЕ! Ще ти го докажа. Ако едно СОУ може да ме научи на толкова, колкото в гимназията, нямаше да приемат хора с 18 бал, а само над 32 както в руската и английската тази година.